Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski60 - 65 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

jestem nauczycielką licealną z wieloletnim doświadczeniem i egzaminatorem OKE. Ukończyłam także certyfikowane szkolenie z zakresu matury z języka polskiego w formule 2023.

Zapraszam na kurs maturalny.

Celem proponowanych spotkań jest przygotowanie uczniów do nowej matury w formule 2023 z języka polskiego na poziomie podstawowym. Egzamin ten będzie się w znacznym stopniu różnił od dotychczasowej matury, zarówno pod względem objętości materiału, jak i sposobem oceniania.

Kurs będzie polegał na przygotowaniu do testu język polski w użyciu, testu historycznoliterackiego i wypracowania. Omówione zostaną także obowiązkowe lektury, epoki literackie i niezbędne konteksty.

Po omówieniu lektur i epok będziemy wspólnie rozwiązywać arkusze maturalne. Prace uczniów będą oceniane zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Kurs jest prowadzony przez egzaminatora ściśle pod kątem jak najlepszego zdania matury z języka polskiego.

Zajęcia polecam szczególnie osobom chcącym uczyć się zgodnie z aktualnymi wymaganiami maturalnymi z języka polskiego w 2023 roku . Niestety czasami można spotkać ogłoszenia korepetytorów z nieaktualnym zakresem materiału do nauki.

Zajęcia będą odbywały się od września 2022 r. do kwietnia 2023 r. 1 raz w tygodniu przez 2 godziny zegarowe – jedno spotkanie trwa 120 min. Planowane są w grupach 3-4-osobowych.

Kurs będzie się odbywał na platformie Click Meeting, jest ona darmowa dla uczestników, możliwa do obsługi przez przeglądarkę internetową, bez potrzeby instalacji.

 **************************************** ************************************

Koszt kursu on-line to 130 zł za 2 godziny zegarowe od 1 osoby.

W przypadku samodzielnego zorganizowania się i zapisania kompletnej grupy cena od 1 osoby zostanie obniżona do 120 zł.

 **************************************** ************************************

Liczba miejsc i terminów ograniczona. Planuję utworzyć 3 grupy kursów. Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki, środy lub piątki w godzinach popołudniowych.

 **************************************** ************************************

Dla grupy, która zbierze się samodzielnie, istnieje możliwość zorganizowania przeze mnie kursu stacjonarnego w Poznaniu . Wynajęcie sali będzie po mojej stronie.

Dla optymalnej wielkości grupy stacjonarnej - 10 osób - cena wyniesie 80 zł od osoby za spotkanie 120 minut, 1 raz w tygodniu.

Dla grup od 6 do 9 osób cena zmniejsza się o 10-20 zł wraz z każdym dodatkowym uczestnikiem.

Dla minimalnej wielkości grupy stacjonarnej - 5 osób - cena wyniesie 160 zł od osoby za spotkanie 120 minut.

 **************************************** ************************************

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.