Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Ursynów)

IMAGETON

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika IMAGETON

O mnie

Katarzyna Marciniak - nauczyciel emisji głosu, trener wystąpień publicznych, socjolog, specjalista ds. marketingu, komunikacji oraz kreowania wizerunku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Retorycznego, pełni funkcję sekretarza w Kole Żywego Słowa przy Oddziale Warszawskim Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu oraz koordynowaniu kampanii marketingowych i wizerunkowych. Jest osobistym doradcą polityków i biznesmenów w zakresie budowania wizerunku i wystąpień publicznych. Organizuje zajęcia z emisji głosu i autoprezentacji dla uczniów, studentów i nauczycieli. Założyła i prowadzi Akademię głosu i wizerunku IMAGETON.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2017

Umiejętności i wiedzę Pani Katarzyny z zakresu emisji głosu oceniam bardzo dobrze. Zajęcie prowadzone w miłej atmosferze i co najważniejsze wyniosłem z ćwiczeń cenną wiedzę odnośnie zasad prawidłowego oddechu, dykcji, co z kolei pozwoliło mi na uruchomienie zdrowego, dźwięcznego głosu. Polecam.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2016

Kasia przeprowadziła dla mojego zespołu krótkie, intensywne szkolenie z autoprezentacji. Co tu dużo mówić - Panie były zachwycone i tak zafascynowane tematyką, że zamiast planowanej 1,5h musieliśmy przedłużać. Polecam na 5+ : szybkie efekty, pełny profesjonalizm a przy tym wszystkim cudowna osobowość prowadzącej

IMAGETON

Cieszę się, że zajęcia się podobały :) Bardzo dziękuję za opinię :)
Pozdrawiam serdecznie
Kasia Marciniak

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.