Olena Govorukha

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
Online
Zielona Góra
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zielona Gora. I went to school in the USA, also studied English Philology as a translator. 25 zl/ 60 minutes/ skype.  9 am - 18 pm. The first trial lesson is free. 

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 18:00
Wtorek09:00 - 18:00
Środa09:00 - 18:00
Czwartek09:00 - 18:00
Piątek09:00 - 10:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Olena Govorukha
Plac Stefanidesa 6, 22-400, Zamość
65- 625 Zielona Gora
NIP: 9223061090

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2017

Polecam tego nauczyciela. Uczyłem się z Olena jezyka rosyjskiego. Atmosfera na zajęciach wspaniała, poziom zawsze był dostosowany do moich potrzeb. Własne materiały oraz podejście do ucznia wspaniałe. Lena jest native speakerem więc zwraca uwagę na akcent i wymowę jezyka rosyjskiego co jest bardzo ważne. Polecam tego nauczyciela! Jej zaangażowanie i pasja do uczenia są wspaniałe. :-D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.