Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Energetyka30 / 60 min

M.

Opis ogłoszenia

Korepetycje z przedmiotów matematycznych i mechanicznych, poziom uczelni wyższej, kierunki techniczne.
Nie ma rzeczy niemożliwych - grunt to odpowiednie wsparcie i wytłumaczenie materiału.
Projekty, kolokwia, prace zaliczeniowe, inżynierskie, magisterskie - dla nas to nie problem, z chęcią pomożemy w nauce materiału. Zapraszamy do kontaktu!
W pierwszej wiadomości podaj nazwę uczelni i kierunek studiów oraz napisz z czym masz problem. Dysponujemy ogromem materiałów i zadań!

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.