Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Ząbki
Zielonka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

serdecznie zapraszam na lekcje języka niemieckiego:) Zakres zajęć zależy od zapotrzebowania - chętnie pomogę w nauce uczniom szkoły podstawowej, gimnazjalnej ijak również liceum.

Posiadam mnóstwo ciekawych materiałów - niemieckie artykuły, książki, ćwiczenia. Jeśli chcecie uzyskać więcej informacji, proszę o telefon lub wiadomość mailową :)

Ponad to posiadam uprawnienia pedagogiczne do wykonywania zawodu nauczyciela/lektora języka niemieckiego - wystawione przez Uniwersytet Warszawski jak również dyplom Magistra uzyskany na kierunku Germanistyka wydział Neofilologii w Instytucie Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego , które chętnie przedłożę w razie potrzeby.

Do usłyszenia!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Wspaniały korepetytor! Miałam lekcje razem z siostrą i bardzo miło je wspominamy. Zajęcia są ciekawe, Pani ma mnóstwo pomysłów. Nigdy nie jest nudno. Pozdrawiamy Panią Izę! Weronika i Wiktoria

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2016

Napiszę tylko tyle, że podczas pierwszej lekcji syn poprosił jeszcze o dodatkowe pół godziny. Jestem zadowolony

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.