Igor Stremski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję profesjonalne wsparcie w przygotowaniu do wystąpień publicznych, od pomocy w przygotowaniu treści wystąpienia, poprzez ćwiczenia leksykalne, pracę nad mową ciała i dobranie odpowiedniego stroju, do przygotowania profesjonalnego wystąpienia. 
Kompetencje: w 2018 roku zdobyłem drużynowe mistrzostwo Polski debat oksfordzkich, od tego czasu pracuję przy organizacji turniejów debat, sędziuję oraz trenuję drużyny do wystąpień w zawodach. Wiosną 2020 roku, zdobyłem mistrzostwo Polski debat parlamentarnych. Od 2019 roku, prowadzę wykłady i szkolenia związane z mową ciała i profesjonalnym przygotowaniem się do wystąpienia, zarówno dla osób prywatnych jak i pracowników firm czy studentów. Poza tym od lat pracuję jako doradca wizerunkowy osób prywatnych i przedsiębiorców. 
Z chęcią przygotuję zarówno do pojedynczego wystąpienia jak i zaoferuję wsparcie dla osób potrzebujących go stale. 
W razie pytań proszę o kontakt.

Podane stawki są jedynie wypełniaczem rubryk. Cena usługi będzie ustalana w momencie uzgodnienia jej wymiaru i jest negocjowalna.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2021

Pomógł mi nauczyć się historii jak i matematyki w liceum i od tego czasu trzyma poziom bardzo polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.