Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk (Piecki-Migowo +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 - 45 / 45 min

Daria

Opis ogłoszenia

Doświadczona lektorka doskonaląca język w warunkach naturalnych (praca w zagranicznej korporacji, wyjazdy do Niemiec, Austrii). Skupiam się na praktycznych aspektach języka - konwersacja, teoria w praktyce. Posiadam certyfikat poświadczający znajomość języka na poziomie C1 (ZMP). Oferuję pomoc dzieciom i młodzieży szkolnej, przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych oraz matury. Z powodzeniem uczę dorosłych. Elastyczne godziny nauki. Stosuję zróżnicowane materiały dydaktyczne.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek14:00 - 16:00
Środa19:00 - 20:00
Czwartek14:00 - 18:00
Piątek11:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.