Iga Cierzniewska

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję naukę niemieckiego- od podstaw, zaawansowną aż do matury rozszerzonej :) Jako pasjonatka mam dużą bazę własnych materiałów do nauki i postaram się jak najbardziej uprzyjemnić Ci proces nauki tego języka, który potrafi sprawiać wiele frajdy oraz… jest bardzo przydatny na rynku pracy :)
Posiadam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi na poziomie podstawowym jak i przygotowawcze do matury rozszerzonej. Niemiecki jest moją pasją, którą postaram się w Tobie zaszczepić :D Ponieważ kiedy uczymy się czegoś z przyjemnością staje się to dużo łatwiejsze!
Język niemiecki jest przy tym wszystkim bardzo uporządkowany, także dobrze zoorganizowany proces nauczania powinien owocować samymi sukcesami :)

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Collegium Medicum UMK w Toruniu
Farmacja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.