Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Zgierz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 / 60 min

Iga

Opis ogłoszenia

Od kilku lat pomagam osobom, które mają problemy z angielskim, chemią i fizyką. Jeśli też do nich należysz to zapraszam, chętnie pomogę ;) Ucząc się ze mną, też je polubisz!! Do zobaczenia :)

Z wykształcenia jestem psychologiem, ukończyłam również elektroradiologię i dietetykę na Uniwersytecie Medycznym. Korepetycji udzielam od kilku lat, mam wiele sukcesów i sprawdzone metody nauki. Do każdego spotkania jestem przygotowana ja i materiały do pracy. Jestem sympatyczną, kontaktową, cierpliwą, jednak konsekwentną osobą. Na zajęciach zawsze panuje przyjazna atmosfera :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.