Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Warszawa

Marcin Janus

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Marcin Janus

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2014

Choć jak na swój młody wiek Marcin jest niezwykle dobrze przygotowany merytorycznie - zna dogłębnie gramatykę łacińską, momentami ma się wrażenie, że rozmawia się z wieloletnim wykładowcą filologii klasycznej. Nie zmienia to jednak faktu, że ma on dobre podejście i potrafi również w sposób klarowny i przejrzysty wyjaśnić różne zawiłości gramatyczne i przekładowe tego niekiedy przysprzającego problemów języka. Kolejnym jego atutem jest wielka miłość i pasja do antyku i starożytnych języków, potrafi wtrącić w naukę wiele interesujących anegdot, które bezwątpienia urozmaicają udzielane przez niego korepetycje.

Naprawdę polecam, dzięki niemu egzamin z lektoratu z łaciny zdaje się na 5! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.