Hubert Jakóbik

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Łódź
Rawa Mazowiecka

O mnie

Cześć! Być może moje ogłoszenie Cię zainteresowało i chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie. Spieszę z pomocą! :)Jestem studentem IV roku filologii rosyjskiej UŁ. Języka rosyjskiego uczę się już 13 lat, a moje zainteresowanie kulturą, literaturą czy właśnie językiem stale rośnie. Z pomocą przeróżnych materiałów staram się przekazywać innym swoją wiedzę i pokazać, jak ciekawy może być język rosyjski.Oprócz tego oferuję również pomoc z językiem ukraińskim na poziomie podstawowym.Z związku z obecną sytuacją epidemiczną, mile widziane są lekcje online, do których już raczej wszyscy przywykliśmy. :) Żadna forma współpracy nie jest mi straszna.Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2020
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Filologia rosyjska
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
Filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.