Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Kutno
Gostynin
Łęczyca
Krośniewice
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 70 / 60 min

Paul

Opis ogłoszenia

British man from Liverpool living and working in Kutno looking for clients. I can travel and be flexible. Mornings, afternoons and evenings are available for those with a busy schedule. My style is informal, friendly and supportive. Adults and adults with children are welcome.

Brytyjczyk z Liverpoolu mieszkający i pracujący w Kutnie poszukuje klientów. Mogę dojeżdżać do klienta i być elastycznym. Poranki, popołudnia i wieczory są dostępne dla osób o napiętym grafiku. Mój styl jest nieformalny, przyjazny i wspierający. Dorośli i dorośli z dziećmi są mile widziane.

Contact me by phone 517-908-804 or by email at gmail -  how.do.you.do649

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.