Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Kraków

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
12.2012 - aktualnie
Koncert charytatywny WOŚP w Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie
05.2013 - aktualnie
Koncert na Rotariańskiej Majówce Lotniczej w Olsztynie
09.2013 - aktualnie
Koncerty Uczniów Szkoły Muzycznej w Miejskim Ośrodku Kultury, w Olsztynie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

Bardzo dobra, cierpliwa, kulturalna, pozytywnie nastawiona do dziecka nauczycielka gitary! Ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać. Umie też zmotywować dziecko do pracy samodzielnej, co nie jest łatwe. Indywidualnie podchodzi do każdego ucznia. Córka nie może się doczekać każdej następnej lekcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy taką nauczycielkę!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Idealna nauczycielka z wielkim sercem i cudownym podejściem do dzieci. Po doświadczeniach z poprzednimi nauczycielami zaczęliśmy tracić nadzieję na to, że znajdziemy na naszej drodze nauczyciela z prawdziwego zdarzenia, wtedy na naszej drodze stanęła Pani Helena, która wprowadziła zarówno syna jak i córkę w świat muzyki. Z żadnym wcześniejszym korepetytorem nie osiągnęły one takich rezultatów. Dzięki Pani Helenie dzieci od razu "połknęły gitarowego bakcyla".

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2017

Naprawdę wspaniała i profesjonalna Nauczycielka. Do każdej lekcji przygotowuje indywidualne materiały, w trakcie roku szkolnego odbywają się dwa egzaminy. Nauczycielka jest sympatyczną, zawsze uśmiechniętą, kulturalną i solidną osobą. Syn dużo się nauczył. Serdecznie polecam!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.