Szymon Chmielewski

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Warszawa (Praga Południe)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję korepetycje z języka polskiego młodzieży z klas 7-8 szkoły podstawowej oraz młodzieży ze szkoły średniej.

Jestem z wykształcenia filologiem i interesuję się zagadnieniami związanymi z językiem, zwłaszcza socjolingwistyką. Pracuję jako korepetytor,   nauczyciel języka oraz sporadycznie jako tłumacz.

Mam ponad 5-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, głównie licealistom. Sam maturę pisałem w 2016 roku, dzięki czemu staram się patrzeć na naukę z perspektywy uczniów i uczennic, a w trakcie zajęć brać pod uwagę ich potrzeby i możliwości. Maturę z języka polskiego zdałem na poziomie rozszerzonym na 95%.

Oferuję pomoc zarówno osobom, które nie radzą sobie z przedmiotem, jak i tym, którzy chcą poszerzać swoje zainteresowania ponad program. Elastycznie dopasowuję lekcje do potrzeb ucznia - na zajęciach możemy wspólnie odrabiać prace domowe, powtarzać obowiązujący materiał czy przygotowywać się do matury lub egzaminu. Materiały wykorzystywane na zajęciach są mojego autorstwa, a zajęcia personalizuję pod każdego ucznia i uczennicę z osobna w taki sposób, aby umacniać silne strony oraz ćwiczyć nad poprawą z zagadnień, które idą mniej sprawnie.

Cena za korepetycje (nie do negocjacji):

  • 50zł/60 minut - cena za zajęcia u nauczyciela (Praga Południe)
  • 50/60 minut - cena za zajęcia online (Google Meet/Messenger)

Ze względu na sytuację pandemiczną, w przypadku złego samopoczucia jakiejkolwiek ze stron lub znaczącego wzrostu liczby zachorowań, zajęcia będą czasowo przeniesione na tryb zdalny.

Kontakt pod numerem telefonu: 691 228 608 - jeżeli nie będę odbierać, będzie to prawdopodobnie spowodowane pobytem na uczelni bądź w pracy. W takim przypadku proszę o sms, a oddzwonię jak najszybciej.

Zapraszam również na korepetycje z języka angielskiego oraz szwedzkiego.

Uwaga - nie podejmuję się stałej nauki uczniów młodszych niż z klas 7-8 szkoły podstawowej. Posiadam kompetencje dotyczące przedmiotu, jednak nie jestem pedagogiem, a należy pamiętać, że dzieci i młodzież młodsza wymagają specyficznego podejścia w nauce. W ostateczności, z osobami młodszymi możliwa współpraca jednorazowa/kilka spotkań w celu pomocy z konkretnym zagadnieniem.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 07.2020
Uniwersytet SWPS
Licencjat
Skandynawistyka
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet SWPS
Skandynawistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Korepetytor języka angielskiego
09.2017 - aktualnie
Korepetytor języka polskiego
09.2019 - aktualnie
Korepetytor języka szwedzkiego

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.