Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Polski dla obcokrajowców przez Skype. Polish lessons online (via Skype).Polonais pour les étrangers. Polština pro cizince. Польский для иностранцев.

Polish for foreigners in a fun way! Beginners to advanced in Polish, English, Swedish, Italian, Czech, Russian or French. Learn and improve your Polish skills with a native Polish speaker with qualifications.

Topics, intensity and frequency of our meetings and amount of homework (included interactive online exercises) depend on your goals and demands.

Test the teacher and see what the lesson is like.
The first 15-minute lesson is free of charge!

All learning materials are included in the lesson’s fee.
Lessons are also available at the weekend!

To schedule a test lesson with me, please send a message to pe.tutor on Skype or mail us:
biuro@hometutor pl we will get back to you as soon as possible. Due to online lessons, it is difficult to pick up a phone, thus we kindly ask to send a message.

---------------------------------------- --------------------------------
We’re a confirmed company, you may also receive an invoice.
Payment possible via paypal account.

Check us out at hometutor pl
In both Polish and English.

Wszystkie notatki są sporządzane przez nauczyciela w czasie rzeczywistym z możliwością natychmiastowego wydruku i pobrania w różnych formatach pdf. doc. open office. Wszystkie słówka, zdania obrazki są widoczne dla obu stron z możliwością edycji w czasie lekcji. Nagrania audio są otwarzane z jakością jak u ucznia na komputerze. Istnieje możliwość nagrania całej lekcji w formacie mp3 i przesłania do ucznia. Zajęcia u nas, to nie tylko zajęcia przez komunikator skype - z jego pomocą tylko się łączymy głosowo. Dodatkowo, nauczyciel korzysta z całej masy aplikacji i narzędzi dzięki którym może tworzyć zadania online w czasie lekcji - wybierz zajęcia online prowadzone przez nauczycieli, którzy mają nie tylko wiedzę językową, ale i metodyczną jak i odbywają ciągłe szkolenia organizowane np. przez Oxford University Press w zakresie technologii w nauczaniu. W związku z nauczaniem online, bardzo proszę o kontaktowanie się w sposób pisemny, gdyż w czasie lekcji telefony nie są odbierane.

 

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 15:00
Niedziela08:00 - 12:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2017

Uczyłam się z Home Tutor niemieckiego i hiszpańskiego przez cały okres liceum, łącznie miałam przyjemność współpracować z czterema lektorkami, wszystkie zawsze były przygotowane i punktualne. Lekcje w miłej atmosferze, dużo różnorodnych materiałów i elastyczne godziny zajęć (jeśli coś nie pasowało godzinowo nigdy nie było problemu ze znalezieniem zastępstwa). Poza lekcjami online nie miałam żadnego kontaktu z tymi językami, a jednak udało mi się przygotować do matury rozszerzonej w krótkim czasie i zdać testy na aż 95%. Nauczycielki zawsze były gotowe odpowiedzieć na moje pytania i tłumaczyły każde zagadnienie do skutku. Przez 3 lata tylko raz wystąpiły problemy techniczne, a zajęcia nadrobiłyśmy przy najbliższej okazji. Gorąco polecam, a jeśli ktoś nie jest przekonany do lekcji przez Skype, niech koniecznie spróbuje i na pewno zmieni zdanie, to bardzo wygodny sposób nauki :) Pozdrawiam i dziękuję za pomoc :) Ola

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2016

Witam, zajecia z Pania Katarzyna Wojtyla sa bardzo dobre. Pani Kasia przygotowuje sie swietnie na zajecia, ma roznorodne ciekawe materialy, przyjemne podejcie do ucznia. Z pewnoscia polecam

avatar
Julio César
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2013

Do you really want to learn polish? Miesąc temu zaproponowałem Pani Barbara żeby mi pomagała ćwiczyć mówienie o bardzo konkretnego tematu bardzo potrzebny w moim zawodzie.Chociaż znam polski na pozomie B1, brakowało mi pewności siebie w tym temacie. Po tym miesiącu mogę powiedzieć, że osiągałem swój cel, i tylko dlatego, że Pani Barbara zrozumiała od początku tego czego potrzebowałem. Pani Barbara jest skuteczna, cierpliwa ale przede wszystkim jest zorientowana na osiągać zakładane cele. Czy naprawdę chcesz nauczyć się polskiego? Polecam na 100%!

avatar
iris
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2013

Miss Barbara for me is a very good teacher she teach clearly that make me understand. She have a long patient for learning you in pronounciation and explaination of our every lesson. Ona jest bardzo fajna nauczycielka i przyjazna.. Dziękuje bardzo Pani.. more powers!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.