Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Siemianowice Śląskie
Chorzów
Piekary Śląskie
Bytom
Czeladź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia35 - 55 / 60 min

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z chemii! Jeśli potrzebujesz pomocy w zrozumieniu chemicznych zawiłości, jeśli zadania sprawiają Ci trudność, a myśl o reakcjach przyprawia o ból głowy - wspólnie znajdziemy proste rozwiązanie. Z chęcią udzielę pomocy każdemu, kto jej potrzebuje. Jestem otwartą, kontaktową i pomocną osobą, chętnie dzielę się wiedzą. Posiadam ponaddwuletnie doświadczenie w tym zakresie. Chemia to dla mnie nie tylko wykształcenie, ale i pasja, którą staram się rozwijać.
Oferuję korepetycje dla osób ze szkół podstawowych oraz liceum. Lekcje mogą odbywać się zarówno u ucznia, jak i nauczyciela. Od tego zależy też cena zajęć, którą można negocjować. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, już teraz zapraszam do skontaktowania się ze mną telefonicznie lub mailowo.
Pierwsze zajęcia - zapoznawcze - są bezpłatne!

Wszystkie terminy na rok szkolny 2020/2021 są już zarezerwowane. Zapraszam do kontaktu, aby umówić termin zajęć na przyszły rok szkolny.

Dostępność

Poniedziałek16:30 - 20:00
Wtorek16:30 - 20:00
Środa16:30 - 20:00
Czwartek16:30 - 20:00
Piątek16:30 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 01.2017
Politechnika Śląska
Inżynier
02.2017 - 09.2018
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ludwika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Serdecznie polecam wszystkim Agnieszkę! Bardzo cierpliwa i przygotowana. Prowadzi zajęcia ciekawie oraz z zaangażowaniem. Gdy ma się problem z danym tematem, Agnieszka tłumaczy krok po kroku i rozwiewa wszelkie wątpliwości. A rozwiązywanie wspólnie arkuszy by poznać pewne wskazówki i przygotowac sie do matury z chemii szly sprawnie i były niesamowicie pomocne! Dzięki niej polubiłam chemie jeszcze bardziej :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.