Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Siemianowice Śląskie
Chorzów
Piekary Śląskie
Bytom
Czeladź

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Agnieszka

O mnie

Ukończyłam studia inżynierskie na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na Wydziale Chemicznym na kierunku Technologia Chemiczna ze specjalizacją Analityka w Kontroli Jakości i Ochronie Środowiska. Studia magisterskie ukończyłam na tym samym kierunku ze specjalizacją Technologia Nieorganiczna i Elektrochemia. Ponadto pasjonuję się językiem angielskim i kulturą brytyjską. Mam doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z języka angielskiego. Dodatkowo mam doświadczenie w udzielaniu pomocy z zakresu języka angielskiego uczniom szkoły podstawowej oraz z zakresu chemii uczniom zarówno podstawówki, jak i liceum. Na co dzień interesuję się literaturą oraz muzyką, lubię grać w gry planszowe i rozwiązywać zagadki logiczne, a także z wielką chęcią wybieram się na górskie wycieczki.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 01.2017
Politechnika Śląska
Inżynier
02.2017 - 09.2018
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ludwika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Serdecznie polecam wszystkim Agnieszkę! Bardzo cierpliwa i przygotowana. Prowadzi zajęcia ciekawie oraz z zaangażowaniem. Gdy ma się problem z danym tematem, Agnieszka tłumaczy krok po kroku i rozwiewa wszelkie wątpliwości. A rozwiązywanie wspólnie arkuszy by poznać pewne wskazówki i przygotowac sie do matury z chemii szly sprawnie i były niesamowicie pomocne! Dzięki niej polubiłam chemie jeszcze bardziej :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.