Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Poznań
Kalisz
Ostrów Wielkopolski

O mnie

I have a cultural background entirely dedicated to Italian art and culture. After having dedicated myself to other activities for some years and left the teaching a little aside, during my stay in South America, I discovered that this is my path. I love teaching my language and the different shade that distinguish my home country.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
03.2006 - 01.2009
Università degli Studi di Milano
Scienze dello spettacolo e della comunicazione multimediale
Kursy i szkolenia
02.2016
Certificazione Cedils - Università Ca' Foscari Venezia
03.2016
Competenze glottodidattiche per l'insegnamento dell'italiano
Doświadczenie
02.2015 - aktualnie
Language Tutor

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.