Hanna Kuligowska

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Poznań

Opis ogłoszenia

Nie lubisz historii? Potrzebujesz pomocy? Chcesz nadrobić zaległości w szkole? A może historia Cię pasjonuje i chcesz spróbować swoich sil w olimpiadzie przedmiotowej? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedził-aś/-eś "tak", to dobrze trafił-aś/-eś!
Jestem absolwentką historii na UAM w Poznaniu. Lubię wyzwania i szybko nawiązuję dobry kontakt. Pomogę w przygotowaniu do sprawdzianu, w odrabianiu zadań domowych, przygotuję do olimpiady, udzielę wsparcia w pisaniu wypracowań i prac konkursowych (np, w zakresie doboru bibliografii i konstrukcji pracy). Mam dostęp do wielu pomocy dydaktycznych i do rozległej, także obcojęzycznej, literatury przedmiotu.
Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.