HiszpańskiKonin

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Konin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Wykwalifikowana nauczycielka, magister filologii hiszpańskiej (UAM) ,lektor uczelni wyższej, zaprasza na lekcje od podstaw jak i lekcje wyrównawcze z języka hiszpańskiego. Wszystkie poziomy , od szkoły podstawowej ( młodzież OD 7kl Sp ) aż po studia, bogaty wybór materiałów, który rozwija wszystkie zdolności językowe.
Poziomy A1-C2. Dla studentów filologii hiszpańskiej przygotowanie do egzaminu PNJH oraz egzaminu z gramatyki opisowej języka hiszpańskiego. Zajęcia obejmują ćwiczenia komunikacyjne jak i zadania rozwijające znajomość gramatyki, teksty uzupełniające wiedzę ucznia odnośnie kultury i historii Hiszpanii oraz krajów hiszpańskojęzycznych. Solidna i skuteczna nauka dostosowana do indywidualnych potrzeb ucznia. Zapraszam. Możliwość zajęć w godzinach do południa.
Zakres zajęć dla:
-uczniów mających problemy z hiszpańskim w szkole,
-młodzieży, która przygotowuje się do matury podstawowej oraz rozszerzonej z języka hiszpańskiego;
-osoby planujące zdawanie międzynarodowych egzaminów certyfikujących znajomość hiszpańskiego (DELE) inicial , intermedio , superior ,
-intensywny kurs dla osób planujących wyjazd za granicę,
-uczniowie przygotowujący się do olipmpady językowej,
-lekcje od podstaw , uczniowie od gimnazjum - nie prowadzę zajęć z dziećmi
NIE ZAJMUJĘ SIĘ PISANIEM PRAC

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek12:00 - 20:00
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2018

Bardzo sympatyczna atmosfera podczas zajęć,duże wyrozumienie wobec ucznia,każda minuta lekcji wykorzystana w 100%!

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2018

Zajęcia na najwyższym poziomie, mnóstwo różnorodnych materiałów, ciekawe ćwiczenia kształtujące wszystkie zdolności, profesjonalne podejście. Nauczycielka godna polecenia!

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2017

Najlepsza nauczycielka!!!!! zdecydowałam się zamienic mature z anglika na hiszpański i pani przygotowala mnie w 2 lata na 89% z części rozszerzonej. wyjątkowo charyzmatyczna osoba kochajaca to co robi.polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2017

W bardzo krótkim czasie przygotowuje się do matury z języka hiszpańskiego . Korepetytorka to świetna osoba o szerokiej wiedzy . Nie jestem osoba uzdolniona lingwistycznie , jednak systematyczne zajęcia i fantastyczne podejście , trzymanie "w garści " i profesjonalne materiały owocują . Złota kobieta ! Polecam, nie ma mowy o fuszerce , czy złym podejściu . :) Pozdrawiam :P

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2017

Ta Pani w rok przygotowała mnie do matury na poziomie podstawowym -wynik 70% cześć pisemna, 90 % cześć ustna.
Specjalista w swojej dziedzinie a przede wszystkim fantastyczny człowiek^^ polecam!:D

avatar
Margarita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2015

Bardzo miła atmosfera, zajęcia konkretne, treściwe. Na pewno nie będzie to zmarnowany czas. Ja jestem bardzo zadowolona. Po zajęciach ma się wrażenie, że każda minuta została właściwie wykorzystana. Serdecznie polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2013

Przygotowywałam się z panią do certyfikatu DELE intermedio będąc jeszcze na studiach. Niecały rok intenstywnej nauki, certyfikat zdany z bardzo dobrym wynikiem. Pozdrawiam

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2013

Nauka w fajnej atmosferze, mnóstwo materiałów dydaktycznych, zero monotonii . Nauczycielka zawsze uśmiechnięta, cierpliwa i wyrozumiała. Serdecznie polecam!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2013

Jak najbardziej na tak ! Nauczycielka bardzo dobra, super atmosfera podczas zajęc i mnóstwo materiałów. Dzięki niej piszę rozszerzenie na maturce i jestem prymusem w klasie z hiszpana :D Polecam !!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.