Sebastian Francuz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Czeladź (Piaski)

Opis ogłoszenia

Witam, jestem młodym 23 letnim instruktorem narciarstwa alpejskiego , który chętnie nauczy każdą osobę jazdy na nartach. Do nauki posiadam uprawnienia PZN oraz SiTN .Posiadam doświadczenie instruktorskie, prowadziłem również zajęcia z grupą dzieci (6-9 lat).Oferuję również doszkalanie jazdy na nartach, oraz naukę jazdy sportowej. Miejsce nauki jest do ustalenia. w razie większej ilości godzin nauki cenę możemy przedyskutować ;) Proszę o kontakt telefoniczny w razie jakichkolwiek pytań , jeżeli nie odbiorę proszę o napisanie sms, na pewno oddzwonię :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.