Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gniezno
Poznań
Głogów
Sława

Sebastian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/52 opinie
Dla użytkownika Sebastian

O mnie

Urodziłem się w Poznaniu, aczkolwiek wychowałem w USA (Native Speaker).

Ukończyłem wyższe studia muzyczne w Chicago i ponownie w Kalifornii na kierunku Edukacji. Przez wiele lat byłem wykładową w Średnich Szkołach (Kalifornia). Byłem także Instruktorem Elektroakustyki/Inżynierii Dzwięku w California Recording Institute w San Francisco.

W Polsce (od 2013) pracuję jako nauczyciel angielskiego i grafik komputerowy (Multimedia). W branży Grafiki pracuję od 1996 roku.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2016

Bardzo szybki kontakt z Panem Sebastianem. Korepetytor pomół mi w sprawdzaniu pracy dyplomowej z języka angielskiego, polecam każdemu ze względu na bardzo dobry kontakt mailowy i fachowo wykonaną pracę.

KARNEOL Design Studio

Thank you for kind words! I greatly appreciate it.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
7 sierpnia 2015

Nie jest to native speaker, a Polak mieszkający jakiś czas w Kalifornii.

KARNEOL Design Studio

Native speaker who spent 30 years in California, prior to living in other parts of USA. Graduated from Roosevelt University in Chicago and again graduated from San Jose State University. Former High School teacher from 2 H.S. in California, where in 2007 received 'Golden Apple Award' from Dublin Unified School District. You're confused Anna, but that happens.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.