Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Bydgoszcz

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Magdalena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
jazz i muzyka estradowa - wokalistyka jazzowa, fortepian jazzowy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2018

Pani Magda jest osobą miłą, z poczuciem humoru, konkretną i zdyscyplinowaną, dzięki czemu lekcja jest dobrze wykorzystana. Bardzo polubiłam z nią lekcje, bo widzę efekty, ale też dlatego, że atmosfera jest sympatyczna. Poza tym mogę w czasie lekcji nagrać krótkie filmiki, które pomagają mi w samodzielnym ćwiczeniu. Pani Magda tłumaczy spokojnie i w zwolnionym tempie, a do tego dba, aby gra była spokojna. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.