HerosiSztuki

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa (śródmieście +2)

O mnie

Jestem absolwentem Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im Jana Matejki w Krakowie. Poza tym jestem także terapeutą i zajmuję się produkcją filmową. Od wielu lat pracuje dla topowych marek w branży gier komputerowych i filmów. Moje prace były użyte między innymi w produkcjach Netflix oraz Ubisoft. Jestem ekspertem od technik malarskich i rysunkowych dawnych mistrzów oraz nowych technologii 3D w efektach specjalnych filmowych i gier komputerowych. Jestem także założycielem szkoły artystycznej HEROSISZTUKI . PL

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2014
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
Magister
Malarstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.