Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Poznań (Jeżyce i okolice)
Faktura VAT

Katarzyna S

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Katarzyna S

O mnie

Zapraszam na moją stronę internetową: www.linguarom.pl

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2014

Lekcje z Kasią to przede wszystkim przemiła atmosfera oraz widoczne postępy. Na zajęciach bardzo dużo czasu poświęcamy na używanie języka, rozmowę, dzięki czemu efekty są naprawdę niesamowite. Każde zajęcia to nowa dawka informacji w bardzo ciekawej i przystępnej formie, dzięki czemu łatwiej przyswaja się wiadomości.
Wielkim plusem jest także doskonałe przygotowanie merytoryczne Kasi, która zawsze udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania.
Ogromnym atutem, jest elastyczność jeśli chodzi o terminy lekcji - zajęcia są zawsze idealnie dopasowane do potrzeb i możliwości czasowych ucznia.

Polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2014

Doskonale zostałem przygotowany do egzaminu B2. Tematyka zajęć dopasowana do zainteresowań, ciekawe dodatkowe urozmaicenia lekcji, żeby nie było nudno.

Dodatkowy plus za sporą elastyczność godzinową.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.