Henadzi Zhylinski

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Łódź (Górna +4)

O mnie

Doktorant Wydziału Chemii UŁ chętnie udzieli korepetycji z chemii, matematyki i języka rosyjskiego.Nauka ze mną pozwoli w przystępny i sposób przyswoić nowa wiedzę, przygotować się do testów, sprawdzianów czy egzaminów. Przebieg zajęć ma charakter indywidualny - dostosowany do potrzeb i predyspozycji ucznia. Chodzi o to, by dany przedmiot zrozumieć.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 09.2017
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Chemia i nanotechnologia nowoczesnych materiałów
10.2017 - 07.2019
Uniwersytet Łódzki
Magister
Chemia i nanotechnologia nowoczesnych materiałów
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
Doktor
Chemia i nanotechnologia nowoczesnych materiałów
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.