Marek Schmidt

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa (Centrum +7)
Błonie
Ożarów Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki
Sochaczew
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki30 - 60 / 60 min

Marek Schmidt

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zapraszam do obejrzenia filmu o mnie na YOUTUBE
Marek (38 lat) Jestem lektorem niemieckiego z doświadczeniem (12 lat).Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie dostosowując metodę nauczania do upodobań ucznia i jego percepcji.*Dlatego też chyba jestem lubiany przez młodzież.*Moje doświadczenie pozwala mi być bardzo skutecznym a problemy z którymi przychodzą do mnie uczniowie nie są zaskoczeniem. Bardzo chętnie podejmę się pracy z pasjonatami mojego języka. Chętnie też podejmę się konwersacji biznesowych. 20 Lat przebywałem w Niemczech, nauczam języka żywego, nie tylko gramatyki podręcznikowej. Także lekcje online via Skype. Kontakt  telefoniczny: 660 179 920.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.