Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Centrum/Jeżyce)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski35 / 60 min

Barbara

Opis ogłoszenia

Absolwentka filologii polskiej (specjalizacja nauczycielska) udzieli korepetycji z zakresu szkoły podstawowej (klasy 4-6), gimnazjum oraz liceum. Oferuję pomoc w przygotowaniach do lekcji, dyktand, sprawdzianów, prac klasowych, egzaminu gimnazjalnego oraz matury ustnej i pisemnej. W cenę wliczone są wszelkie przygotowane przeze mnie materiały. Zajęcia mogą odbywać się u korepetytora lub ucznia (do ustalenia). Gwarantuję miłą atmosferę oraz dopasowanie się do oczekiwań ucznia :D

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.