Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Swarzędz
Poznań

Anna HARANKA

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Anna HARANKA

O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ze specjalizacją pedagogiczną.

Posiadam doświadczenie w indywidualnej pracy z uczniami na każdym poziomie nauczania języka polskiego, szczególnie w zakresie rozwijania umiejętności pisania dłuższych wypowiedzi pisemnych.

Przez kilka lat zajmowałam się korektą i redakcją pism urzędowo-kancelaryjnych w instytucji państwowej.

Prywatnie jestem matką dwójki dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Obecnie pomoc uczniom w nauce języka polskiego jest moim wyłącznym zajęciem, któremu poświęcam się w stu procentach.

Sprawia to, że jestem w pełni dyspozycyjna godzinowo i zajęcia mogą się odbywać nawet w porze rannej i przedpołudniowej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Filologia Polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
BEATA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Pani Ania przygotowała do egzaminu ośmioklasisty syna, który generalnie nie lubi języka polskiego. Chociaż bardzo baliśmy się głównie tego egzaminu to syn napisał go bardzo dobrze. Co najważniejsze udało się nawet polubić język polski.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Jestem mamą tegorocznego ósmoklasisty, był to dla nas trudny rok. Do Pani Ani trafiliśmy na poczatku drugiego semestru. W tak krótkim czasie przygotowała syna do egzaminu, który zakończył się super wynikiem. Oprócz powtórek materiału, ćwiczeń przekazała o wiele więcej. Mianowicie pewność siebie i wiarę w swoje umiejętności. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc i mam nadzieję, że uda nam się kontynuować współpracę.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Z całego serduszka polecam zajęcia z panią Anią ja uczęszczam z moim synkiem ma 7 lat. Atmosfera podczas zajęć jest bardzo sympatyczna synek chętnie uczęszcza na spotkania jest aktywny a pani Ania ma ogromna cierpliwość i serdeczność a przede wszystkim indywidualne podejście do ucznia. Mój synek został odroczony z nauczania szkolnego także będzie powtarzał zerówkę ale dzięki zajęciom z panią Ani jej wskazówkami oraz dobrym słowem nie czuje z tego powodu złości czy innych negatywnych emocji ponieważ uświadomiła mi że czasami dzieci potrzebują więcej czasu a przyjdzie taki moment że świetnie sobie poradzi także przed nami rok starań, jednak wiem, że pod jej skrzydłami damy radę i synek za rok pójdzie do 1 klasy.
Także jeśli ktokolwiek z państwa potrzebuje korepetycji polecam gorąco!!!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Pani Anna jest przede wszystkim bardzo empatyczną osobą z ogromnym wyczuciem, potrafi dotrzeć do indywidualnych predyspozycji i potrzeb ucznia, a to w dzisiejszych czasach jest zaletą bezcenną. Umiejętności merytoryczne są niekwestionowane. Wiedza, cierpliwość, życzliwość ale też umiejętne stawianie wymagań i mądre motywowanie. Polecam z całego serca zarówno młodszym i starszym uczniom !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.