Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski40 - 60 / 60 min

Hania

Opis ogłoszenia

Witam Państwa. Ukończyłam filologię francuską na Uniwersytecie Śląskim chciałabym zaprosić do współpracy wszystkich rodziców, którym zależy na tym, aby ich dzieci dobrze posługiwały się nie tylko językiem angielskim. Na co dzień pracuję dla prywatnej szkoły językowej, gdzie prowadzę zajęcia indywidualne dla uczniów zarówno dorosłych jak i dzieci. Jestem osobą miłą, sympatyczną i bardzo kontaktową w związku z czym zajęcia przebiegają w zabawnej i niestresującej atmosferze. Dla młodszych uczniów przygotowuję zawsze mnóstwo zabaw dzięki czemu nauka przychodzi łatwo. Posiadam też sporo materiałów, które kseruję w miarę potrzeb więc żadne dodatkowe książki nie są potrzebne. Pomagam również w odrabianiu zadań domowych. Zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.