Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Wrocław
Gdańsk
Gdynia
Wałbrzych
Legnica

Hanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Hanna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 06.2013
Middlesex University
Licencjat
10.2016 - 06.2017
The Translation Studies Centre
Tłumaczenia Symultaniczne i Konferencyjne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2017 - 08.2018
The Education University of Hong Kong
Prowadzenie zajęć jęzkowych, warsztatów i konsultacji z języka angielskiego, pomoc studentom przy pisaniu prac akademickich i wystąpień a także w przygotowaniach do egzaminów językowych IELTS i IELTS Academic.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2020

60 minut zajęć mija jak 5 :) Polecam każdemu kto od nauki angielskiego oczekuje czegoś więcej niż wypełniania nudnych kserówek!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Pani Hania jest nie tylko świetną nauczycielką, ale także ciepłym i otwartym człowiekiem. Każde zajęcia są ciekawe i bazują na zróżniocowanych materiałach, więc bardzo trudno się na nich nudzić :) Dodatkowo Pani Hania skrupulatnie poprawia błędy w wypowiedziach i jednocześnie udziela trafnych wskazówek jak ich unikać. Nauka angielskiego, która przed rozpoczęciem naszej wspólnej nauki była dla mnie nużącym obowiązekiem, stała się obecnie źródłem radości. Serdeczecznie polecam :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2019

Hanna pomogła mi zyskać pewność siebie w kontaktach z native speakerami, z którymi mam styczność na codzień w sytuacjach zawodowych. Zarówno zajęcia jak i panującą na nich atmosferę oceniam wyjątkowo pozytywnie.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Bardzo profesjonalne korepetycje plus nastawienie na konwersacje.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Świetne zajęcia, Hania jest bardzo zaangażowanym nauczycielem. Potrafi doskonale dopasować zajęcia do oczekiwań i umiejętności ucznia. Polecam każdej osobie, która chce przełamać barierę w komunikacji po angielsku.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2019

Po zaledwie kilku miesiacach nauki przełamałam opory w mówieniu, co zawsze stanowiło największy problem w mójej nauce -angielskiego. Pani Hanna jest serdeczna i komunikatywna osoba, a zajęcia zawsze mijaja w mgnieniu oka. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.