Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Gliwice (centrum)

Opis ogłoszenia

Witam, jestem studentką piątego roku języków stosowanych - angielskiego oraz francuskiego. Legitymuję się dyplomem licencjackim i chętnie udzielę korepetycji z języka francuskiego na poziomie: przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Korepetycji udzielam u mnie. Dni lekcji oraz godziny do ustalenia. Mogę uczyć również osoby dorosłe. Cena: 60 zł/60 min. Tel. 792616093

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.