Marcin Hanczaruk

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

szukasz profesjonalnych korepetycji z języka angielskiego? Mam na imie Marcin i jestem studentem pierwszego roku pielęgniarstwa na Uniwersytecie Jagielońskim 
oferuję:

Korepetycje z angielskiego na poziomie C1/C2 : Moje doświadczenie i zaawansowana znajomość języka angielskiego pozwalają mi pomóc Twojemu dziecku w doskonaleniu swoich umiejętności. Razem będziemy pracować nad rozwijaniem mówienia, czytania, słuchania i pisania po angielsku.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty: Jeśli Twoje dziecko zbliża się do ważnego egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego, jestem tutaj, aby pomóc w skutecznym przygotowaniu. Razem omówimy materiał, przećwiczymy zadania egzaminacyjne i pracujemy nad pewnością siebie.

Korepetycje odbywają się online, co daje nam elastyczność co do terminów. To idealne rozwiązanie, które pozwala na naukę w dogodny dla Ciebie sposób, bez konieczności podróżowania.

Jeżeli jesteś zainteresowany moją ofertą skontaktuj sie ze mną mailem lub telefonicznie pod numerem +48 530 554 670(najlepiej sms, jeżeli nie odbiorę to odzwonie :))

Zapewniam cierpliwe i profesjonalne podejście do nauczania oraz skupiam się na osiąganiu konkretnych celów. Skontaktuj się ze mną, a razem osiągniemy sukces w nauce języka angielskiego!

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek
Środa15:00 - 20:00
Czwartek
Piątek14:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2023

polecam bardzo Pana Marcina, pomógł mojej córce z angielskim w szkole

avatar
artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2023

korepetytor bardzo kompetentny, polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.