Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Kulinaria60 / 60 min

Hamilton

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na lekcje z zakresu kuchni hiszpańskiej i peruwiańskiej. Hamilton pochodzi z Peru, ale od wielu lat mieszka w Barcelonie, jest mistrzem kuchni peruwiańskiej i hiszpańskiej i bardzo chętnie przekazuje swoją wiedzę i zaraża swoją pasją do pysznego i zarazem zdrowego jedzenia swoich uczniów.

Lekcje odbywają się w trybie online. Pierwsza lekcja jest bezpłatna. Służy ona do zapoznaniem się z potrzebami ucznia i zaplanowaniem kolejnych lekcji. Jeśli znasz już choć trochę najważniejsze dania Hiszpanii takie jak paella lub Peru takie jak aji de gallina, możesz zaproponować jakie dania cię interesują, jeśli nie to możesz wytłumaczyć jakie są twoje preferencje i Hamilton dostosuje do nich plan zajęć.  

Lekcje odbywają się w języku hiszpańskim co jest bardzo dobra okazją do praktykowania tego języka jeśli się nim posługujesz, jeśli nie to nie ma problemu, gdyż jest możliwość tłumaczenia lekcji na język polski za niewielką dopłatą.

Hamilton poza wiedzą kulinarną wykazuje się dużą cierpliwością i talentem dydaktyczny, a przede wszystkim pasją do szerzenia wiedzy kulinarnej z zakresu potraw z Hiszpanii i Peru.

Zapraszamy.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.