Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Lublin

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/557 opinii
Dla użytkownika Agata

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2011 - aktualnie
Wieloletni korepetytor
Od 7 lat udzielam korepetycji z chemii, biologii, matematyki oraz j. niemieckiego. Przygotowuję uczniów do matury, sprawdzianów końcowych, oraz powtarzam materiał na bieżące lekcje w szkole. Moi uczniowie dostają się na kierunki ścisłe (medycyna, stomatologia, farmacja, analityka medyczna, inżynieria biomedyczna, weterynaria i wiele innych) dając mi tym przeogromną satysfakcję.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 57
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Kiedy emocje już opadły i pojawiły się wyniki rekrutacji z czystym sumieniem mogę napisać, że zajęcia z Agatą to był najlepszy wybór. Oficjalnie zostałam studentką kierunku lekarskiego w Lublinie.
W tym miejscu chciałabym podziękować za przygotowanie do matury, a także okazane wsparcie.
Agata jest cierpliwa - wie, kiedy i jak pomóc, jest świadoma tego, że do opanowania materiału potrzeba czasu, kreatywna - prowadzi zajęcia w sposób interesujący, nauka biologii i chemii nigdy nie była nudna i jak nikt inny potrafi zarazić swoją pasją. Bije od niej sympatia oraz życzliwość, co przekłada się na udaną współpracę oraz świetne relacje z uczniami.
Dodatkowo zaraża swoim entuzjazmem, zachęca do pracy, a w chwilach zwątpienia pokazuje, że wcale nie jest tak źle, jak się wydaje.
Polecam każdemu! Najlepsza korepetytorka na świecie. :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Mogę z czystym sumieniem polecić Agatę! Świetna korepetytorka, przygotowywała mnie do poprawy matury z biologii, liczę w tym roku na wysoki wynik :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Serdecznie polecam, rzetelne przygotowanie do egzaminu maturalnego. Nikt nie nauczy się za Ciebie ale jestem pewna, że Agata dzięki wieloletniemu doświadczeniu i aktywnej indywidualnej pracy z uczniami i prostemu językowi prowadzenia zajęć nakieruje Cię na właściwe tory w kwestii poprawnego udzielania odpowiedzi maturalnych i zobrazuje najtrudniejsze kwestie w najbardziej przystępny sposób. Doświadczenie w pracy z uczniami pozwala również na wczesne nakierowanie na tematy problematyczne, mylące, sprawiające dużą trudność uczniom (choć niekoniecznie Tobie) Dziękuję i szczerze polecam jako tegoroczna maturzystka z biologii.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Trafiłam na najlepszą korepetytorkę! Zawsze radosna, optymistycznie nastawiona do zajęć, przygotowana, skupiona. Agata ma olbrzymią cierpliwość, potrafi efektywnie wytłumaczyć zagadnienia, jest bardzo wyrozumiała, ale i wymagająca. Od siebie daje 100% i tego samego oczekuje od ucznia. Pisząc dzisiaj maturę z chemii, a dwa dni temu z biologii czułam, że jestem dobrze przygotowana. Żadne zadanie mnie nie zaskoczyło (trochę peptydy mnie chciały pokonać, jednak dałam radę i wymyśliłam!) Pani Agata nauczyła mnie przede wszystkim myślenia i "wymyślania" odpowiedzi mając niewiele informacji. Przez cały okres naszej współpracy Pani Agata dbała o mnie, jak nikt inny! Po każdych zajęciach dostawałam materiały. Poza godzinami korepetycji sprawdzała również moje matury z dwóch przedmiotów, nie wzięła za to ani złotówki mimo, że proponowałam rekompensatę. Przecież sprawdzenie matur to dodatkowy czas! Jestem wdzięczna, że zostałam tak dobrze przygotowana do matury i polecam z całego serca. Anioł, nie nauczyciel. Dziękuję!!!!

avatar
Weronika Cz.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Pani Agata jest najlepszym nauczycielem z jakim współpracowałam. Lekcje prowadzone są na najwyższym poziomie.
Szukałam korepetycji, ze względu na chęć wzięcia udziału w Olimpiadzie Chemicznej. Dzisiaj, tydzień przed maturą oddycham z ulgą. Zostałam finalistką i jestem zwolniona z pisania matury z chemii. Do biologii czuję się świetnie przygotowana, przerobiłyśmy tonę zadań i arkuszy.
Pani Agata daje z siebie wszystko i tego samego oczekuje od ucznia.
Z tego miejsca dziękuję za przygotowanie do Olimpiady i matury! Najlepsza korepetytorka na świecie.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2021

Korepetycje na najwyższym poziomie. Pani Agata zawsze przygotowana do zajęć, cierpliwa aż nad wyraz, bardzo sympatyczna.
Syn miał duże problemy z biologią oraz chemią. Pani Agata pomogła nadrobić zaległości i wyciągnęła go na prostą. Dodatkowo potrafiła w nim zaszczepić miłość do biologii, dzięki porównaniom, fiszkom, mapom myśli syn bez problemu rozumie nowe zagadnienia. Lekcje odbywają się przez internet, mimo to absolutnie nie odbiegają od tych, które są prowadzone stacjonarnie. Zdecydowanie polecam.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2021

Z Panią Agatą mam korepetycje online od września.
Jestem w drugiej klasie liceum, a na korepetycje zdecydowałam się ze względu na kiepskie oceny z przedmiotów, które będę zdawać na maturze.
Pani Agata uświadomiła mnie, że to nie oceny się liczą, a wynik maturalny. Odkąd uczęszczam na regularne zajęcia ku mojemu zdziwieniu podciągnęłam się w ocenach (na koniec roku pierwszej klasy miałam 3, a teraz na semestr 5). Ostatnio na sprawdzianie zostałam posądzona o ściąganie, ponieważ większość odpowiedzi trafiła w klucz maturalny z biologii. Pani była w szoku, że potrafię napisać prostą, krótką i na temat odpowiedź.
Pani Agata jest niesamowicie ciepłą, otwartą, zaangażowaną osobą, potrafi wytłumaczyć w łatwy i zrozumiały sposób, cechuje ją nieograniczona cierpliwość.
Bałam się lekcji online, ponieważ myślałam, że ciężko będzie wytłumaczyć różne zagadnienia bez pokazania, lub liczyć zadania z chemii - tak bardzo się myliłam. Pani Agata przekazuje wiedzę z wykorzystaniem tabletu graficznego, udostępnia ekran, wszystko jest jasne i czytelne. Jestem pod wrażeniem tak dobrego przygotowania korepetycji w dobie pandemii.
Nie zamienię Pani Agaty na nikogo innego, dlatego polecam wszystkim zajęcia!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2020

Miałem w życiu kilku korepetytorów, lecz żaden z nich nie dorównywał Pani Agacie. Sposób w jaki prowadzi zajęcia, przekazuje wiedzę, samo podejście do ucznia oraz rzetelność są po prostu rewelacyjne. Zagadnienia, które do tej pory sprawiały mi wiele trudności, nagle okazywały się banalnie proste. Dzięki wszystkim lekcjom zrozumiałem na nowo biologię i naprawdę polubiłem się z tym przedmiotem. Na dodatek dostałem się na wymarzone studia weterynaryjne. A wszystko to jest zasługą Pani Agaty. Posiada ona wysokie kompetencje i ogromną wiedzę. Polecam bardzo serdecznie.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2020

Polecam lekcje z Agatą. Przez sytuację panującą w Polsce spotykamy się tylko na Skype. Korepetycje online są prowadzone bardzo profesjonalnie. Agata wysyła zadania, pliki z teorią. Lekcje nie różnią się od tych prowadzonych w sposób tradycyjny. Jest to najlepsza korepetytorka, potrafi przekazać wiedzę w sposób banalny. Tłumaczy zagadnienia bardzo zrozumiale. Agata ma świetne porównania i przykłady, dzięki którym nawet największy anty-biol-chem-ik jest w stanie przyswoić informacje.
Bardzo polecam!! :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2020

Polecam korepetycje u Pani Agaty. Córka uczęszczała na zajęcia w szkole podstawowej, a teraz dalej kontynuuje naukę z Panią Agatą w szkole średniej.
Największe problemy córka miała z chemią, jednak podstawy, które pani Agata wpoiła córce procentują w liceum.
Zanim trafiłyśmy do pani Agaty na korepetycje córka co chwile skarżyła się, że nic nie rozumie i nie chce chodzić na lekcje. Z Panią Agatą od razu złapała rewelacyjny kontakt i nauka chemii stała się przyjemnością.
Jestem bardzo zadowolona z wyboru korepetytorki. Polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2020

Najlepsza na świecie korepetytorka! To było moje trzecie podejście do matury z biologii i chemii. Nie wierzyłam, że się uda, tylko Agata wierzyła we mnie i moje możliwości, za każdym razem motywowała, dawała kopa do działania, powtarzała, że dam radę - I DAŁAM. Nie spodziewałam się tak wysokich wyników w tak trudnym okresie. Pisanie egzaminów w rękawiczkach i maskach nie sprzyjało myśleniu.
Agata jest osobą bardzo, bardzo, bardzo cierpliwą, nie zliczę ile razy musiała czytać moje wypociny i głupoty w arkuszach, a mimo to ze spokojem tłumaczyła 10 raz to samo. Umie przekazać wiedzę w sposób łatwy i przejrzysty, nawet najtrudniejsze zagadnienia stają się jasne. Nie muszę chyba mówić, jak bardzo jestem wdzięczna za tak wysokie wyniki i otwarte drzwi na większość uczelni medycznych w Polsce! Dziękuję za spokojne wakacje, bo nie muszę się martwić, czy dostanę się na studia. Najlepsza na świecie!!!!!! Polecam z całego serca :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

W tym miejscu z całego serca dziękuję i polecam korepetycje z Agatą! Po odebraniu wyników matury mogę ze spokojem powiedzieć, że niebawem będę studentką wymarzonej weterynarii. Do Agaty uczęszczałam 3 razy w tygodniu co zaowocowało wynikiem 93% z biologii i 88% z chemii. Pomimo wielu nieprzespanych nocy, pomimo trudnej sytuacji w kraju (pisanie matury w maseczce i rękawiczkach) mogę z dumą powiedzieć, że dałam radę! To wszystko dzięki motywacji, którą dawała mi Agata. Polecam, polecam, polecam!

avatar
Irek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2020

Pani Agata to bardzo kompetentna i rzetelna korepetytorka. Potrafi w jasny i przejrzysty sposób przekazać całą potrzebną wiedzę. Zawsze wykazuje się świetnym przygotowaniem do prowadzonych zajęć. Ma bardzo indywidualne podejście do każdego ucznia i zawsze z anielską cierpliwością tłumaczy wszystkie zagadnienia. Dzięki korepetycjom u Pani Agaty dostałem się do wymarzonej szkoły średniej. Serdecznie polecam i na pewno ponownie skorzystam z pomocy przed egzaminem maturalnym

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2020

Najlepsza Pani Korepetytorka! W tym miejscu dziękuję i każdemu polecam. Zostałam laureatką z chemii, mogę wybrać sobie liceum i zostanę tam przyjęta!!! To wszystko dzięki pani Agacie, która stała nade mną od dwóch lat! Dziękuję, dziękuję, dziękuję :)
Jestem pewna, że pani Agata będzie mnie przygotowywać do matury z chemii i biologii. Nikt lepiej nie tłumaczy, nikt lepiej nie rozumie ucznia i nikt nie ma więcej cierpliwości i pomysłów. Najlepsza!!!! :) :*

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2020

Agata prowadziła mnie za rękę do matury przez 3 lata. Lekcje zawsze były prowadzone z pełnym profesjonalizmem. Nigdy nie spotkałam tak zaangażowanego korepetytora. Agata uczy jak pisać pod klucz, a przede wszystkim uczy logicznego myślenia - z niczego umie się napisać odpowiedź. Myślałam, że osiągnięcie ponad 80% na maturze jest niemożliwe, szczególnie z biologii - okazało się to być banalne.
Dodam jeszcze, że zajęcia prowadzone są w bardzo miłej i swobodnej atmosferze, co ułatwia nauce, uczeń nie czuje stresu, nie boi się pytać. W zasadzie, rzadko kiedy o coś pytałam, bo Agata wiedziała czego nie wiem, zanim zdążyłam o tym pomyśleć.
Bardzo polecam wszystkim panującym uzyskać wysokie wyniki na maturze. :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2020

Najlepsze korepetycje. Pani Agata jest osobą niesamowicie cierpliwą, ma podejście do każdego ucznia, potrafi zainteresować przedmiotem i przekazać wiedzę w sposób prosty i zrozumiały dla każdego. Starsza córka zdała międzynarodową maturę z biologii i chemii (w języku niemieckim) dzięki pomocy pani Agaty na wysokim poziomie i jest studentką niemieckiej uczelni, natomiast młodszy syn na razie korzysta tylko z nauki języka niemieckiego, w przyszłości dojdą przedmioty ścisłe.
Jako mama polecam każdemu rodzicowi panią Agatę.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2019

Najlepsza korepetytorka! Ogromne zaangażowanie, trud włożonej pracy w przygotowanie uczniów do matur i egzaminów, sprawdzianów, zaliczeń. Agata jest osobą o olbrzymiej wiedzy, bardzo pomysłowa, dzięki czemu na każdego znajdzie sposób. Dla mnie kolorowe mazaki, karteczki, fiszki i sprawdziany na każdej lekcji wygrały. Polecam każdemu i na prawdę żałuję, że nasze lekcje się skończyły. Najlepsze korepetycje. Dzięki pomocy Agaty idę pewnie na studia, z dużą ilością wiedzy i wiem, że poradzę sobie, bo mam odpowiednie podstawy. Lekarski witaj! :) 90% z biologii i 97% z chemii zagwarantowały mi pewne miejsce na liście przyjętych. Dziękuję :)

avatar
Dalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Bardzo polecam korepetycje u Agaty. Cierpliwa, zarazem wymagająca, uśmiechnięta, a zarazem skupiona na uczniu. Razem z koleżanką chodziłyśmy na zajęcia, Agata indywidualnie dobiera tok nauki i przebieg zajęć do ucznia. (chodziłyśmy oddzielnie, stąd wiem, co ja robiłam i jak, a co koleżanka). We dwie od wczoraj jesteśmy dumnymi, przyszłym studentkami kierunku lekarskiego. Mogę dumnie pochwalić się wynikami z biologii i chemii, odpowiednio 97% i 90%. Polecam wszystkim, matura tylko z Agatą! :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Właściwa osoba na właściwym stanowisku :-) Z czystym sumieniem polecam korepetycje u Agaty, dzięki jej pomocy uzyskałam satysfakcjonujące wyniki na maturze, zarówno chemia i biologia napisane powyżej 90%, co daje mi pewne miejsce na wymarzonych studiach.
W tym miejscu z całego serca dziękuję i każdemu polecam! :-) Najlepsza, bezapelacyjnie najlepsza nie tylko w Lublinie, najlepsza na całym świecie :-)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2019

Rewelacyjna korepetytorka. Przygotowała mnie do sprawdzianu ósmoklasisty, wyniki, które uzyskałam zagwarantowały mi miejsce w liceum do klasy biol-chem. Agata jest bardzo wymagająca, skuteczna, potrafi niejasne zagadnienia wytłumaczyć w taki sposób, że niejasne staje się jasne jak słońce. Po paru lekcjach chemia okazała się zrozumiała i logiczna, a biologia najciekawszą nauką. Bardzo polecam korepetycje u Agaty, bo nie tylko nauczy, ale też zaciekawi przedmiotem. Najlepsza na świecie. Do zobaczenia we wrześniu :) :D

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Bardzo polecam korepetycje u Pani Agaty. Jestem już studentką pierwszego roku stomatologii. Na korepetycje uczęszczałam od 2 klasy gimnazjum.
Dzięki korepetycjom u Pani Agaty dostałam się do jednego z najlepszych liceów w Lublinie, a także zdałam maturę na takie wyniki, które pozwoliły dostać mi się na stomatologię. Pani Agata jest osobą bardzo wymagającą, ale też cierpliwą. Potrafi w bardzo łatwy sposób wytłumaczyć niejasne zagadnienia. Gdybym miała jeszcze raz przed sobą maturę, to bez zastanowienia wybrałabym biologię i chemię u pani Agaty. :))

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2019

Korepetycje u Agaty były strzałem w dziesiątkę :)
Na początku korepetycje miały tylko pomóc w nadrobieniu zaległości, jednak z biegiem czasu postanowiłam, że biologia i chemia będą towarzyszyć mi do końca liceum i na maturze.
Duża ilość zadań umożliwiła mi utrwalenie materiału i nabranie wprawy przy rozwiązywaniu zadań, dzięki czemu na maturze bez stresu rozwiązałam wszystkie zadania. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą rzetelnie przygotować się do matury, Jak i nadrobić zaległości. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, bez zbędnego pośpiechu. Pragnę jeszcze dodać, że na korepetycje dojeżdżałam z miejscowości położonej 90 km od Lublina, ale naprawdę było warto.
Najlepsza korepetytorka :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2018

Pani Agata pomogła mi przygotować się do matury z chemii i biologii. Dzięki niej dostałam się na studia, które chciałam! Polecam całym sercem korepetycje u tej Pani, potrafi świetnie tłumaczyć, ma ogromną wiedzę! Gdybym pisała maturę jeszcze raz, na pewno wybór ponownie padłby na Panią Agatę. :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2018

Polecam zajęcia dodatkowe u Pani Agaty. Córka jest w 2 klasie liceum, od początku roku ma 1 i 2 z klasówek. Przy pomocy Pani Agaty poprawia oceny i do domu przyniosła drugą 4 i pojawiła się nawet jedna 5 z odpowiedzi. Pani Agata ma indywidualne podejście do ucznia, wymaga i mobilizuje do pracy. Polecam.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Najlepsza korepetytorka na całej ziemi. Mój wynik zawdzięczam tylko i wyłączenie Agacie. Przez 2 lata chodziłam do innej osoby na korepetycje i niestety nie udało mi się uzyskać wymarzonego wyniku. Do Agaty trafiłam rok temu i moje ukochane 98% z biologii to tylko jej zasługa. Agata jest osobą o olbrzymiej wiedzy, mająca dar przekazywania informacji w sposób łatwy i zrozumiały dla ucznia. Polecam każdemu, komu marzy się wysoki wynik! Pamiętajcie tylko, że Agata Wam pomoże w osiągnięciu celu, a nie napisze za Was matury. Dziękuję z całego serca i pozdrawiam, jako przyszła Pani stomatolog! :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Wszystkim serdecznie polecam korepetycje u Pani Agaty. Moje dwie córki uczęszczają na zajęcia, jedna pisała w tym roku międzynarodową maturę z biologii i chemii, dzięki pomocy pani Agatki, córka od września zaczyna studia w Irlandii. Młodsza córka pod okiem pani Agaty przygotowuje się do olimpiady chemicznej i biologicznej na poziomie gimnazjalnym. Jesteśmy bardzo zadowolone ze współpracy i każdemu będziemy polecać.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

W tym roku pisałam maturę poprawkową z chemii oraz biologii. Wynik, który udało mi się uzyskać zawdzięczam tylko i wyłącznie Agacie, która wymagała ode mnie bardzo dużo, kładła nacisk na zadania maturalne, jednocześnie wykazała się olbrzymią cierpliwością. Gdybym przed sobą miała maturę - bez wahania wybrałabym ponownie korepetycje u Agaty.
Polecam maturzystom i nie tylko! Nie bądźcie w błędzie, że bez korepetycji uda się napisać maturę na wysoki wynik - mimo, że miałam dużą wiedzę, to Agata podpowiedziała mi ogrom rzeczy, które wykorzystałam podczas egzaminu. Na prawdę polecam i dziękuję! :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2018

W październiku zaczynam studia w Warszawie na lekarskim. Udało się za 3 podejściem, tylko dlatego że trafiłem do najlepszej korepetytorki. Agata wyeliminowała wszystkie błędy, wiedzę wbijała młotkiem do głowy, a jej poczucie humoru sprawiło, że na korepetycje chodziłem chętniej niż na treningi kosza :D
Agata nigdy nie odmówiła pomocy, mimo napiętego grafiku i całej masy ludzi, znalazła dla mnie czas w kryzysowej sytuacji o godzinie 22. Zawsze mogłem napisać, lub zadzwonić z problemem, Agata ZAWSZE pomogła, wyjaśniła. Maturę z biologii poprawiłem z 36% na 92%. Bardzo, bardzo, bardzo polecam zajęcia u Agaty. Gwarantuję, że nie będziecie żałować. :) :D

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2018

Właściwa osoba, na właściwym miejscu. Do Agaty chodziłam niestety tylko przez 3 miesiące na biologię i na chemię chodziłam przez drugą i trzecią klasę. Myślałam, że to wystarczy, biorąc pod uwagę oceny w szkole. Agata szybko uświadomiła mi, że przede mną dużo pracy, nie obiecywała mi wysokich wyników, tylko bez owijania w bawełnę dała do zrozumienia, że mogę szykować się na poprawkę. Niestety miała rację, na szczęście poprawka czeka mnie tylko z biologii, ponieważ chemię napisałam na 92%.
Od października startuję z pełną mobilizacją i wierzę, że z pomocą Agaty dostanę się na weterynarię.
Polecam każdemu Agatę, jest to osoba cierpliwa, potrafiąca zmobilizować największego lenia do pracy :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Najlepsza korepetytorka w Lublinie! Do Agaty trafiłam, kiedy nauczycielka chemii zrównała mnie z ziemią i nie chciała dopuścić mnie do matury. Na korepetycjach pierwszą próbną maturę napisałam na 20%, później 8 miesięcy ciężkiej pracy i efekty zobaczyłam 3 dni temu. Matura z chemii napisana na 83%. Jeśli nauka chemii - to tylko u Agaty. :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2018

Polecam korepetycje u Agaty, zdawałam maturę 2017 z biologii i chemii, i aktualnie jestem na kierunku lekarskim w Krakowie. Agata jest osobą wymagającą, ale bardzo cierpliwą, do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Z pomocą Agaty, sukces osiągnęła również moja młodsza siostra, która jest tegoroczną laureatką olimpiady gimnazjalnej z chemii.
Polecamy każdemu, tylko z Agatą możliwe jest zwycięstwo. :)
Dziękujemy!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2018

Zanim trafiłam do Agaty byłam u 3 różnych korepetytorów, którzy nie spełnili moich oczekiwań. Do lekcji z Agatą byłam sceptycznie nastawiona, tym bardziej że cena jest jedną z wyższych. Jednak po 10 minutach spotkania wiedziałam że Agata doprowadzi mnie do matury, którą piszę za 2 miesiące.
Mimo młodego wieku, ma duże doświadczenie, mnóstwo własnych materiałów, dużo uśmiechu na twarzy i dar mobilizacji. Wspólnie omawiamy każde zadanie maturalne, Agata tłumaczy i wyjaśnia bardzo dokładnie, zauważyłam że musi mieć pewność, że to rozumiem, jeśli coś sprawia mi problem, tłumaczy po 5 razy. Bardzo polecam każdemu, mimo wysokiej ceny, Agata jest warta każdej złotówki, na prawdę.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2018

Pani Agata prowadzi zajęcia z takim zaangażowaniem, że nawet w chwilach kiedy człowiek zwątpi i dopadnie go lenistwo to na prawdę potrafi zmotywować i dać porządnego kopa w tyłek. :) Dużo własnych materiałów, dużo zadań, dużo prostych wyjaśnień i dużo uśmiechu! Polecam gorąco :)<br>
Dodam, że jestem laureatką konkursu kuratoryjnego z chemii w 2017 roku. Akualnie kontynuuję naukę w lubelskim Staszicu i razem z Panią Agatą robimy już rozszerzenie do matury z chemii i biologii. :) Mimo, że jestem w pierwszej klasie liceum, a maturę dopiero piszę za dwa lata, to uważam że korepetycje u Pani Agaty to najlepiej spędzony czas :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2018

Pani Agata przyjęła mnie na zajęcia po teście diagnostycznym. Jestem w klasie maturalnej i dopiero w grudniu obudziłam się, że za 5 miesięcy podchodzę do matury i potrzebuję pomocy.
Jestem największą szczęściarą, że trafiłam do p. Agaty. Z każdej lekcji wychodzę mądrzejsza, z toną zadań maturalnych i nie tylko. Korepetycje mam 3 razy w tygodniu z biologii i chemii, czasami nad arkuszem siedzę do 1 w nocy, ale nie żałuję, bo wiem że z p. Agatą osiągnę sukces. Pani Agata daje z siebie 100% i tego samego oczekuje od ucznia. Ja jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu zapisać się na korepetycje ;)

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Na korepetycje do Agaty chodzę od września, przygotowuję się do matury z chemii i biologii. Największy plus zajęć - jedna osoba od dwóch przedmiotów, do tego jest taka ciepła, kochana, sympatyczna. Na zajęciach czuję się bardzo swobodnie, mimo że Agata wymaga dużo. Odkąd uczę się z Agatą widzę różnicę. Na każdej lekcji sprawdzana jest moja wiedza, piszę kartkówki, sprawdziany, jak nie mam minimum 80%- powtarzamy temat jeszcze raz. Uważam, że Agata jest osobą godną polecenia. :) bez wahania można się umawiać, nie będą to pieniądze i czas stracone. ;)

avatar
Monika, mama Zuzi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2018

Odkąd pani Agata przychodzi na korepetycje do córki, widzę wielką poprawę. Córka chodzi do 7 klasy i bardzo niechętnie chciała pomoc, przed panią Agatą przychodziła do nas inna pani, niestety córka wręcz płakała na słowo korepetycje. Teraz od miesiąca przychodzi pani Agata, a córka często pyta kiedy będzie miała lekcje. Córka na semestr będzie miała 4 z chemii, po miesiącu poprawiła sprawdziany z 2 na 4 i 5. Jesteśmy bardzo zadowolone i polecamy każdemu. Mama Zuzi

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2018

Ja również polecam lekcje z Agatą. Kompetentna, doświadczona i cierpliwa osoba. Co prawda maturę piszę dopiero w 2019 roku, ale przygotowania zaczęłam już teraz. Agata jest jak siostra, przyjaciółka i wymagająca nauczycielka w jednym. Nie mogę jeszcze pochwalić się wynikami z matur, ale na semestr z biologii i chemii będę miała 5! Bardzo polecam w swoim imieniu i siostry, która dzięki korepetycjom z Agatą dostała się na weterynarię. :) bez wahania mogę powiedzieć, że Agata jest najlepszą korepetytorką na całej kuli ziemskiej. :) :) :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2018

Jestem już studentką kierunku lekarskiego w Katowicach. Do Agaty chodziłam przez rok. Naukę zaczęłam w wakacje. Jestem bardzo zadwolona i mogę polecić wszystkim zajęcia z Agatą. Lekcje to przyjemność, a nie mordęga. :) Najlepsza osoba.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2018

Ze 100% odpowiedzialnością polecam korepetycje z Agą. W maju piszę maturę z chemii i biologii, na korki chodzę od 2 lat i widzę wielką poprawę. Moja wiedza jest usystematyzowana, dokładniejsza i dużo większa. Agata jest osobą przemiłą, sympatyczną, cierpliwą ale też wymagającą. Na przerwę Świąteczną dostałam w "prezencie" 3 arkusze do zrobienia z biologii i chemii, także nawet podczas wolnego Agata "zmusza" żeby coś robić. Jestem bardzo zadowolona, bo w tamtym roku nauczycielka z chemii zrównała mnie z ziemią, a na dzień dzisiejszy jestem najlepszą uczennicą w klasie i próbną maturę napisałam na 84%. Polecam każdemu, kto chce się uczyć i pogłębiać swoją wiedzę. :) :D
Ps. Widzę, że nie jestem pierwszą osobą, która dojeżdża do Agaty - jestem z Siedlec, do Agi mam ponad 120km, ale nie zamieniłabym korepetytora nawet jakby miał ktoś inny dojeżdżać do mnie do domu.

avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2017

Może to się wydawać bezmyślne, ale dodaję opinię dopiero po 2 lekcjach. Do Agaty trafiłam z polecenia, poprzednio miałam 3 korepetytorów, którzy uważali, że mam wystarczająco dużą wiedzę, żeby zdać maturę z dobrym wynikiem. Agata uświadomiła mi, że muszę jeszcze się dużo nauczyć i mam nieutrwaloną wiedzę. Na pierwszych zajęciach pisałam próbną maturę z biologii, wynik mnie przeraził, bo napisałam na 58%, gdzie u poprzednich korepetytorów wyniki wahały się w zakresie 70-100%. W tym momencie mogę już polecić wszystkim korki z Agatą! Osoba z ogromną wiedzą, świetnym podejściem i co najważniejsze, widać niesamowicie duże zaangażowanie. W maju pochwalę się (mam nadzieję) wysokim wynikiem maturalnym! :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2017

Pani Agata przygotowywała dwie moje córki do egzaminu maturalnego z chemii i biologii, teraz przyszedł czas na trzecią córkę. Najstarsza córka jest na 3 roku stomatologii w Warszawie, średnia dostała się na lekarski we Wrocławiu, natomiast najmłodsza córka przygotowuje się z panią Agatą do matury z trzech przedmiotów (biologia, chemia i matematyka). Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z kompetencji i doświadczenia pani Agaty. Obydwoje jesteśmy lekarzami i wiemy jak trudno o wysoki wynik na maturze - naszym dwóm córkom udało się osiągnąć wyniki powyżej 90% z dwóch przedmiotów. Z tego też względu posłaliśmy najmłodszą córkę na korepetycje do pani Agaty. Mamy gwarancję, że korepetycje nie są czasem straconym i wiemy, że jest to najlepsza inwestycja, jaką mogliśmy sprawić naszym dzieciom.
Małgosia napisała próbną maturę z chemii na 98%, z biologii na 86% i z matematyki na 96%. Dziękujemy i do zobaczenia w Nowym Roku 2018.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2017

Polecam korepetycje z Agatą! Doświadczona osoba, w dodatku sympatyczna, cierpliwa i wymagająca. Lekcje z Agatą to czysta przyjemność i 100% pewność, że wyjdzie się z zajęć nauczonym.
Zanim trafiłam do Agaty, byłam u 4 różnych korepetytorów, niestety żaden do mnie nie dotarł. Najbardziej u Agaty spodobało mi się podejście, widać, że dziewczyna robi to z pasją i zamiłowaniem, dzięki czemu nie są to lekcje nudne i banalne.
Nie wahajcie się, tylko łapcie za słuchawkę i wybierajcie numer do najlepszej korepetytorki w Lublinie!!!!

avatar
Arkadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2017

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pod czujnym okiem Agaty przygotowuję się do matury z 3 przedmiotów. Biologia i chemia na poziomie rozszerzonym i matematyka na poziomie podstawowym.
Agata jest zawsze przygotowana do zajęć, potrafi wytłumaczyć w zrozumiały i prosty sposób nawet największą zagadkę, ponadto jest mega cierpliwa, wymagająca i sympatyczna. Atmosfera podczas zajęć jest luźna i przyjazna. Agata potrafi zachęcić do nauki, zmotywować ucznia, a przede wszystkim rozumie wszelkie obawy i stres związany z maturą.
Mimo, że mieszkam w Zamościu i na korepetycje muszę dojeżdżać blisko 100km, to nie żałuję mojej decyzji i jestem pewna, że Agata przygotuje mnie do zdania matury na wysokim poziomie. Polecam każdemu i jestem pewna, że druga taka wspaniała korepetytorka nie chodzi po tym świecie. :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2017

Korzystałem z usług Pani Agaty przez dłuższy czas. Jestem bardzo zadowolony z mojego postępu w nauce, w 2 liceum byłem zagrożony z chemii, a dzięki Pani Agacie wyciągnąłem się na 3 w pierwszym semestrze i 5 w drugim. Teraz jestem w klasie maturalnej i z pomocą najlepszej korepetytorki przygotowuję się do matury z chemii i biologii. Próbne arkusze wyszły dosyć dobrze, bo z obydwu przedmiotów miałem ponad 75%, a to dopiero pierwszy semestr i pół roku do matury. Polecam każdemu, lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze, w dodatku pani Agata to bardzo sympatyczna i serdeczna osoba. Lepszej nigdzie nie znajdziecie! :) :D

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Pani Agata przygotowywała mnie do 2 etapu gimnazjalnej olimpiady chemicznej. 1 grudnia zostały ogłoszone wyniki i PRZESZŁAM DO 3 ETAPU! Straciłam tylko 2 punkty przez własne niedoczytanie i niedopatrzenie. Nigdy nie miałam tak zaangażowanej i sumiennej korepetytorki, która w tak krótkim czasie dałaby radę przerobić ze mną materiał obowiązujący do konkursu.
Lekcje z Panią Agatą to czysta przyjemność, atmosfera na zajęciach jest luźna i baardzo miła.
Polecam wszystkim, a ja wraz z Panią Agatą zabieramy się za przygotowanie do trzeciego i ostatniego etapu olimpiady chemicznej. :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2017

W nauce najważniejsze jest zaangazowanie i motywacja. Przy matematyce i chemii łatwo się zniechęcić i stracić chęci do dalszego działania. Agata jest osoba która nie ocenia kogoś negatywnie przez to ze ktoś nie potrafi po raz setny czegoś zrozumieć. Jesteśmy podczas współpracy nad przygotowaniem do matury. Krótko mówiąc warto! Dobre chęci, zaangażowanie, cierpliwość, przygotowanie materiału adekwatne do poziomu, przyjazna atmosfera. Nauka bywa stresująca (dobry nauczyciel który nie pozwoli się poddać to podstawa)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2017

Jednym słowem cudotwórczyni. Agata ma doskonałe podejście do zajęć, w sposób konkretny i uporządkowany potrafi przekazać wiedzę. Duży nacisk kładzie na zadania i arkusze maturalne, omawia dokładnie każde zadanie, podkreśla słowa klucze, które muszą znaleźć się w odpowiedzi. Olbrzymim plusem jest to, że Agata jest jedną osobą od dwóch kluczowych przedmiotów. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą się przygotować do matury z chemii i biologii. Dzięki Agacie dostałam się na stomatologię we Wrocławiu.
Pragnę jeszcze dodać, że do Agaty dojeżdżałam z miejscowości położonej 120km od Lublina, ale na prawdę było warto!
Szczerze polecam wszystkim i dam sobie głowę uciąć, że nie będą to zmarnowane ani pieniądze ani czas. :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2017

Jestem bardzo zadowolona z lekcji u Agaty. Agata cechuje się dużą wiedzą, nieskończoną cierpliwością i dobrym podejściem do ucznia. Dzięki pomocy Agaty dałam radę poprawić sprawdziany z biologii na 4 i 5, i mam nadzieję, że matura pójdzie mi równie dobrze jak sprawdziany.
Polecam wszystkim :)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2017

Do Agaty chodziłam przez 2 lata liceum w celu przygotowania do matury. Jestem pod wrażeniem skuteczności, cierpliwości i podejścia do zajęć. Widać, że Agata robi to z pasją, wkłada tyle energii i serca, że z lekcji nie da się wyjść niezadowolonym. Przez 2 lata z pomocą Agaty sumiennie przygotowywałam się do matury z chemii i biologii. Wynik pozwolił mi dostać się na Warszawski Uniwersytet Medyczny.
Lekcję z Agatą pokazały mi, że chemia jest bardzo logiczna, a biologia interesująca. Agata w znakomity sposób wyjaśniła mi każde wątpliwości. Bardzo polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2017

Moja poprzednia opinia została usunięta, więc dodaję ponownie. Korepetycje z Agatą to była najlepsza decyzja w moim życiu. Startowałam od totalnego 0, a matura z chemii napisana na... 100%. Nie spodziewałam się tego wyniku, tym bardziej, że naukę do matury zaczęłam dosyć późno bo w sierpniu 2016r. 8 miesięcy z Agatą pozwoliły mi dostać się na wymarzone studia.
Biologia poszła trochę gorzej, ale ostateczny wynik to 92%. Suma sumarum, obydwa wyniki otworzyły mi drogę na medycynę.
Agata jest bardzo wymagającą, ale cierpliwą osobą. W gorszych momentach motywowała mnie do działania. Miałam setki zadań do zrobienia, na zajęciach robiłyśmy zadania, a jak czegoś nie rozumiałam to szybko, ale bardzo dokładnie wyjaśniła. Szczerze żałuję, że jestem już po maturze, bo czas spędzony z Agatą na zajęciach był najlepszym czasem. Na obydwa przedmioty przez 8 miesięcy poświęciłam półtorej godziny dwa razy w tygodniu.
Szczerze polecam zajęcia, daję słowo, że nie będzie to czas ani pieniądze zmarnowane.
Bardzo dziękuję!!!! :)

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2017

Korepetycje z Agatą to był najlepszy wybór. Zdałam maturę z biologii (3 poprawka) na 95%, poprzedni korepetytor nie przekazał mi takiej wiedzy, jaką przekazała mi Agata. Agata jest bardzo wymagająca, zadaje bardzo dużo, zmusza ucznia  żeby robić coś samemu, a nie tylko na zajęciach. Dodatkowo, nie sądziłam że tak młoda dziewczyna ma tak olbrzymią wiedzę i potrafi przekazać to w rewelacyjny sposób.
W końcu dostałam się na wymarzoną weterynarię, Agacie będę wdzięczna do końca życia za pomoc i wsparcie. Agata jest nie tylko korepetytorem, ale też największą motywatorką, wsparciem i przyjaciółką! Dziękuję! Nareszcie spełniam swoje marzenia :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Najlepsza osoba udzielająca korepetycji w Lublinie ever! Nigdy nie byłem dobry w tym języku i korepetycji musiałem pobierać od pierwszej gimnazjum. W tym roku miałem poprawkę w 2 klasie technikum właśnie, języka niemieckiego. Agata przygotowała mnie do niej perfekcyjnie, nie martwiłem się ani przez chwilę, a w dodatku powiem wam, że nawet polubiłem trochę ten język. Gramatykę powtarzała ze mną cierpliwie, słówka starała mi jak najbardziej utrwalić w głowie, a do tego jest miła ą serdeczną osobą. Lekcję z Panią Agatą to sama przyjemność a do tego gwarantowana poprawa w nauce! Serdecznie polecam! 11/10!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2016

Bardzo polecam panią Agatę wszystkim, którzy chcą nauczyć się języka niemieckiego. Zawsze pomocna, miła i punktualna, ani razu nie spóźniła się na lekcję. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze. Dodatkowym atutem pani Agaty jest to, że można na nią liczyć nie tylko na korepetycjach, nie raz pisałam sms z kontrowersyjnymi zadaniami i dostawałam bardzo szybko odpowiedź. Pani Agata pomaga mi również z matematyką, bardzo przyzwoicie tłumaczy. Przed korepetycjami miałam same 3 z matematyki, a teraz na koniec roku spodziewam się 5. Serdecznie polecam wszystkim!!! :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2015

Agata jest bardzo wymagającą nauczycielką, ale dzięki temu mój niemiecki znacznie się poprawił. Zawsze jest profesjonalnie przygotowana do lekcji, w dodatku cierpliwa i sympatyczna :) Zdecydowanie polecam Agatę wszystkim osobom, które chcą szybko nauczyć się języka niemieckiego. Dziękuję i pozdrawiam ;)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2015

Wspaniała nauczycielka! Dobrze tłumaczy, bardzo się stara, zawsze przygotowana do zajęć. Jest także punktualna, miła a po pierwszych zajęciach wiedziałem, że na pewno zdam ten semestr z niemieckiego! Szczerze polecam Agatę dla osób na każdym poziomie! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2015

Przygotowana do zajęć, wymagająca, cierpliwa, jasno tłumaczy, jak jest potrzeba to powtórzy 3 razy, dogadanie terminu nie sprawia problemu, myślałem, że niemiecki jest trudnym językiem, po spotkaniu z Agatą okazało się, że nie miałem racji. Po pierwszej lekcji poszedłem na sprawdzian i dostałem 4, co wskazuje że Agata jest skuteczną osobą. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze. Polecam wszystkim. :) :D

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2015

Punktualna, przygotowana do lekcji, dobrze przekazuje wiedzę, efekty po pierwszych zajęciach, miła atmosfera. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.