MATEUSZ GULBA

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Starachowice
Chybice
Pawłów
Rudki
Nowa Słupia
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia30 / 60 min

MATEUSZ GULBA

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Dzień Dobry,
Jestem absolwentem geodezji i kartografii na Politechnice Świętokrzyskiej, z tytułem inżyniera, chciałbym zaproponować korepetycje z geografii. Zajmę się przygotowaniem ucznia do matury, mój wynik z matury to 90 % na rozszerzeniu, ale ponadto pomogę w szkole podstawowej oraz gimnazjum. Mogę również wykonywać  projektu na studia, pomóc przy pisaniu pracy inżynierskiej albo magisterskiej. Zajmuję się również czytaniem informacji z mapy, obliczeniami geodezyjnymi oraz geograficznymi. Pomogę przy wykonywaniu rysunków geograficznych oraz przy tworzeniu projektów w programach GIS np QuantumGis. Ceny ustalane indyidualnie za projekty.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 02.2017
Politechnika Świętokrzyska
Inżynier
Geodezja i Kartografia
03.2017 - 07.2018
Wyższa szkoła inżynieryjno-ekonomiczna w Rzeszowie
Magister
Geoinformatyka i skaning laserowy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Pan Mateusz to bardzo miły i sympatyczny młody człowiek. Przyjeżdżał do mojego syna jeden raz w tygodniu. Nigdy się nie spóźniał i nie wychodził wcześniej. Sumiennie podchodził do powierzonych mu obowiązków. Drukował różne testy i zadania dostosowane do wieku i możliwości ucznia. Oceny mojego syna, który jest w klasie VIII, znacznie się poprawiły, a co najważniejsze korepetycje nigdy nie były dla niego przymusem. Gorąco polecam korki pana Mateusza :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.