Iwona Wiąckowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław (Fabryczna)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z języka Polskiego dla Ukraińców na każdym poziomie. Rozwinę twoje umiejętności komunikacyjne. 100% konwersacji. Dojazd do domu ucznia lub w moim domu. Zajęcia indywidualne lub dwuosobowe. PS. biegle posługuję się rosyjskim, ukraińskim i polskim. Od 15 lat codziennie w pracy mam do czynienia z  trzema językami. W łatwy sposób na tle porównawczym jestem w stanie nauczyć praktycznej wymowy i użytecznych sformułowań.
Od dziecka rozmawiam biegle w trzech językach: ukraiński, rosyjski, polski. Pochodzę z ‘mieszanej rodziny:-). Ukończyłam szkołę średnią w Kijowie w języku rosyjskim. Studia wyższe ukończyłam w Polsce w języku polskim. Od 15 lat na co dzień mam do czynienia w pracy zarówno z językiem biznesowym ( terminologia prawno-finansowo-logistyczna), jak i zwykłym językiem stosowanym. Dzięki temu, że biegle znam wszystkie trzy słowiańskie języki, to mogę nauczyć na tle porównawczym, w jaki sposób bezbłędnie pisać zarówno w języku polskim, jak i rosyjkim czy ukraińskim ( bez trudnych reguł - правил). Nauczę także właściwej wymowy. Zapraszam do współpracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1991 - 06.1996
Uniwersytet Warszawski
Magister
handel zagraniczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.