grzegorz broedner

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Gdańsk (Suchanino)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
udzielam korepetycji dla dzieci z j.angielskiego .Sześcioletnie
doświadczenie na stanowisku nauczyciela j.angielskiego. Całe
Trójmiasto i okolice. Zapraszam. Telefon kontaktowy 728-708-557
Dziękuję bardzo.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
24 czerwca 2019

Nie polecam. Bardzo niemiły Pan. Nie potrafi spokojnie wytłumaczyć. Zbyt nerwowy.

grzegorz broedner

Nie znam tej osoby o takim imieniu .Pisze jakieś bzdury.Prowadzę korepetycje kilka lat i wszyscy rodzice na zakończenie roku prosili mnie abym udzielał korepetycji w następnym roku a co do skuteczności to dowodem są oceny celujące uczniów których prowadziłem w tym roku.Jezeli ktoś chciałby się przekonać to mogę poświadczyć .
Powtarzam że nie wiem co to za osoba pisze bzdury na mój temat.Proszę nie wierzyć w takie opinie.To można łatwo sprawdzić Ja mogę przedstawić swoją opinię na piśmie od pracodawców.Ja wiem że są różni ludzie którzy lubią robić komuś na złość nawet bez powodu.A z tą nerwowością co do mojej osoby to ktoś bardzo przesadził.Bo jest dokładnie odwrotnie.Jestem opanowany i potrafię pracować z dziećmi czego dowodem są choćby moje świadectwa pracy . Ten Pan Mikołaj którego zupełnie nie znam nie ma chyba nic do roboty skoro wypisuje bzdury na temat obcych osób.Proszę spróbować jeszcze raz może ktoś uwierzy w Pana opinie o mnie.Dziekuję, powodzenia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.