Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Stalowa Wola
Strzyżów
Tarnobrzeg
Augustów
Białystok
Bielsk Podlaski
Grajewo
Hajnówka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka50 - 80 / 60 min

Olaf Grodny

Opis ogłoszenia

Pierwiastki i logarytmy to dla Ciebie czarna magia? Nie wiesz, kiedy użyć czasu Past Perfect, a kiedy Past Perfect Continuous?
Masz zaległości z fizyki, chemii lub geografii? Chcesz przygotować się do egzaminu i czujesz, że sam nie dasz rady? Marzysz o tym, aby rozpocząć grę na gitarze lub grać w szachy na przyzwoitym poziomie? Przyda Ci się nasze wsparcie!
Sprawdź poniżej, w czym możemy Ci pomóc i osiągnij swój cel – bez wychodzenia z domu!

Nauczanie jest moją pasją i nie wyobrażam sobie innej pracy, która mogłaby sprawiać tyle radości i przynosić tyle satysfakcji. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym na różnych stopniach zaawansowania. Uważam, że każdy uczeń jest wyjątkowy, więc indywidualne podejście oraz dobór sposobu nauki odgrywa kluczową rolę, aby nasz podopieczny mógł wynieść z danych zajęć jak najwięcej. Dzięki zajęciom online uczeń zdobywa wiedzę w najbardziej komfortowych dla siebie warunkach - w swoim otoczeniu, we własnym domu. Podczas lekcji zawsze panuje miła, przyjazna i bezstresowa atmosfera.

Reasumując, zarówno ja, jak i moi przyjaciele jesteśmy gotowi pomóc Ci m.in. w:
- nabyciu całkowicie nowych umiejętności,
- przygotowaniu do matury oraz egzaminów ósmoklasisty,
- zrozumieniu bieżącego materiału szkolnego,
- przygotowaniu do sprawdzianów i kartkówek,
- nadrobieniu wszelkich zaległości.

Zapraszamy także na naukę w wakacje, na którą decyduje się coraz więcej osób, będącą idealnym sposobem na:
- przyswojenie niezrozumiałego i zaległego materiału, aby w kolejnym roku nauka przebiegała łatwiej i skuteczniej, bez braków z poprzednich lat, które z czasem mogą stać się coraz większe,
- poszerzenie swojej wiedzy o wybrane zagadnienia, aby kolejny rok w szkole był dużo łatwiejszy i pozwolił na stałe utrwalić przyswojony wcześniej materiał,
- przygotowanie się do egzaminu, aby zdać go jak najlepiej i uzyskać upragniony wynik.

Zapraszam Cię również na nasz fanpage na Facebooku o nazwie: ‘ Centrum Edukacji – nauczanie online ‘. Znajdziesz na nim szczegółowy opis czym się zajmujemy (jakie zajęcia prowadzimy), przykładowe zdjęcia z przeprowadzonych przez nas lekcji itp. Jesteśmy obdarzeni głębokim zaufaniem wśród uczniów oraz ich rodziców, o czym świadczy m.in. liczba jego polubień, która na obecny moment wynosi już ponad 1000! Chętnych zapraszam również na nasz profil na Instagramie: @centrum_edukacji_online .

Uwaga oferta specjalna!
Pierwsza 30-minutowa zapoznawcza lekcja GRATIS*
*dotyczy wybranych przedmiotów

Kontakt: 793 567 074  (jeśli nie odbieram, to znaczy, że pewnie uczę :) napisz sms :) )

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.