Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia

Małgorzata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/54 opinie
Dla użytkownika Małgorzata

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
28 września 2013

Indywidualne podejście do uczniów i bardzo dobra umiejętność tłumaczenia na różne sposoby, polecam panią Małgosię dla wyrównawczych dla dzieci !

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2012

Pani Małgosia ma idealne podejście do uczniów i dzięki temu udało mi się w końcu zrozumieć matematykę. Wielką zaletą było to, że zawsze, gdy byłam w potrzebie znalazła dla mnie czas , nawet późnym wieczorem. W 100 % polecam Panią Małgosię !

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2012

Dzięki Pani Małgosi matematyka stała się moją pasją i w bardzo krótkim czasie wszystko stało się jasne. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła i z wielką chęcią mogę polecić tę nauczycielkę każdemu.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
14 listopada 2010

Bardzo dobre podejście do uczniów!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.