Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Koluszki
Brzeziny
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

HISZPANSKI Z NATIVE SPEAKER. Czesc nazywam sie Alejandro pochodze z Teneryfy i checia udziele lekcji badz konwersacji z jez. hiszpanskiego u mnie.(centrum Lodzi niedaleko Galerii) lub przez skype. Ze wszystkich poziomow. Posiadam doswiadczenie w zakresie nauczania hiszpanskiego i prowadze zajecia w paru szkolach. jesli jestes zainteresowany prosze o kontakt telefoniczny badz e-mailowy.
Pozdrawiam Alejandro

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.