Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 / 45 min

Emilia

Opis ogłoszenia

W przyjaznej atmosferze nauczę Ciebie lub Twoje dziecko jak grać na flecie-zarówno na poziomie początkującym, jak też na bardziej zaawansowanym.

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej oraz studiów pedagogicznych co pozwoliło mi posiąść wiedzę na temat nie tylko gry ale przede wszystkim uczenia gry :)

Posiadam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne w zakresie nauki gry na instrumencie, obecnie pracuję jako nauczyciel w szkole muzycznej.

Zajecia odbywają się w centrum Krakowa w okolicach Teatru Bagatela lub w domu ucznia w zależności od miejsca zamieszkania.

Istnieje możliwość wypożyczenia ode mnie instrumentu na początek nauki. Zapewniam wszystkie nuty oraz materiały do nauki :)
Koszt zajęć to 60 złotych

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.