Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sosnowiec
Język włoski40 / 60 min

Justyna

Opis ogłoszenia

Ciao

Jestem studentka kierunku filologia włoska na Uniwersytecie Jagiellońskim .Udzielam korepetycji z języka włoskiego na wszystkich poziomach:włoski od podstaw, pomoc w przygotowaniach do matury, pomoc dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.
Gwarantuję własne materiały, miłą atmosferę, dostosowanie się do indywidualnych potrzeb ucznia, wysoki poziom nauczania.

Zapraszam WSZYSTKICH:)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.