Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Opole
Ekonomia30 - 50 / 60 min

Gosia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Studenci i uczniowie – chętnie Wam pomogę w przygotowywaniu prac zaliczeniowych i referatów oraz uczeniu się do testów, egzaminów, sprawdzianów i kartkówek. Skupię się na Waszych indywidualnych, szczególnych potrzebach, a także uwzględnię wszystkie Wasze uwagi.
Jako wykładowca, doktor nauk ekonomicznych, od wielu lat pracuję na uczelni. Wiem, jakie wymagania są przed Wami stawiane na poszczególnych etapach nauczania. Zapewniam, że wszyscy będą zadowoleni :)
Zachęcam do kontaktu.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Justyna K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2017

Samą ekonomią zainteresowałam się na poważnie odkąd uczęszczam na korepetycje z panią Gosią. W 100% polecam! Zawsze zwracam się do niej o profesjonalną poradę czy dogłębne wytłumaczenie danego tematu. Zresztą wiele umiejętności można wykorzystać później na praktykach. Justyna.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2017

Korki u pani Gosi zacząłem brać w klasie maturalnej, przygotowując się do olimpiady wiedzy ekonomicznej (oraz o biznesie i innowacjach, gdzie nabyte umiejętności również okazały się przydatne). Podoba mi się to, jak, zapewne dzięki doświadczeniu pani, lekcje przygotowują ucznia pod wymogi na wyższych uczelniach, a ich tematyka dotyczy rzeczy istotnie ważnych. Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.