Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Opole

Gosia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Gosia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Justyna K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2017

Samą ekonomią zainteresowałam się na poważnie odkąd uczęszczam na korepetycje z panią Gosią. W 100% polecam! Zawsze zwracam się do niej o profesjonalną poradę czy dogłębne wytłumaczenie danego tematu. Zresztą wiele umiejętności można wykorzystać później na praktykach. Justyna.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2017

Korki u pani Gosi zacząłem brać w klasie maturalnej, przygotowując się do olimpiady wiedzy ekonomicznej (oraz o biznesie i innowacjach, gdzie nabyte umiejętności również okazały się przydatne). Podoba mi się to, jak, zapewne dzięki doświadczeniu pani, lekcje przygotowują ucznia pod wymogi na wyższych uczelniach, a ich tematyka dotyczy rzeczy istotnie ważnych. Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.