Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jako wieloletnia lektorka i nauczycielka (także akademicka) - szkoły średnie, uczelnie, kursy językowe, w tym udział w charakterze egzaminatora w egzaminach certyfikatowych Goethe Zertifikat B1, B2 i C1 - oferuję:

- naukę języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C2 wg skutecznych i sprawdzonych metod nauczania,
- przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej (posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego),
- solidne przygotowanie do egzaminów na wyższe uczelnie w Niemczech (DSH, TestDaF, DSD II - 100% zdawalność i bardzo dobre wyniki),
- przygotowanie do konkursów szkolnych, rejonowych, wojewódzkich, ogólnopolskich, kuratoryjnych - wszystkie osoby zostały laureatami ww konkursów,
- oraz profesjonalne przygotowanie do certyfikatów językowych Instytutu Goethego B1, B2, C1, C2 oparte na długoletnim doświadczeniu jako egzaminator oraz trener językowy.

Oprócz nauczania pomogę przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku niemieckim lub całego procesu rekrutacyjnego oraz do wyjazdów zawodowych w charakterze pielęgniarki i opiekunki osoby starszej, pracownika biurowego, lekarza, inżyniera, itp. W tym celu podejmę się zredagowania Państwa CV i listu motywacyjnego oraz tłumaczenia wszystkich potrzebnych dokumentów (świadectwa szkolne, dyplomy, zaświadczenia o szkoleniach, świadectwa pracy) - posiadam uprawnienia tłumacza przysięgłego.

Zapraszam serdecznie osoby zainteresowane nauką języka niemieckiego z osobą na poziomie językowym nativa speakera i przygotowaniem metodycznym (młodzież gimnazjalna, licealna, studentów oraz osoby dorosłe). Posiadam bardzo obszerny zbiór oryginalnych testów egzaminacyjnych oraz wszelkich podręczników pomocnych w nauce.

Szczecin: Warszewo, Bezrzecze, Niebuszewo, Głębokie, Osowo, Śródmieście

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.