Małgorzata Selerska

Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę koreptycji z języka niemieckiego .
Jestem zeszłoroczną maturzyską i studentką pierwszego roku lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Maturę rozszerzoną zdałam z języka niemieckiego zdałam z bardzo wysokim wynikiem, ponadto zdobyłam certyfikat DSD II z języka niemieckiego, który określa moją znajmość tego języka na poziomie C1. Jestem osobą otwartą, miłą i cierpliwą. Bardzo chętnie udzielę koreptycji uczniom szkoły podstawowej bądź gimnazjum i liceum :).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek17:00 - 20:00
Sobota09:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
05.2018
DSD II (Deutsches Sprachdiplom)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.