Małgorzata Hlawsa

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online

O mnie

Na flecie gram od dwudziestu sześciu lat i ciągle mi mało!

Dlatego sięgnęłam po flet piccolo, flet altowy, flet basowy, thumpy i inne wynalazki:)

Najbardziej lubię grać w grupie, tej mniejszej jaką jest Sonos Kwartet i większej - w orkiestrach a przede wszystkim w międzynarodowej orkiestrze muzyki współczesnej Ostravska Banda. To tam uczestniczę w fascynującej ceremonii celebrującej człowieka i naturę.

Współczesne techniki fletowe, tak rdzennie związane z naturą i muzyką opisalam w książce, która powstała dzięki stypendium otrzymanego z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Kolejną rzeczą, którą zajmuję się od lat i niezmiennie mnie ciekawi i inspiruje jest pedagogika! Od 2004 roku uczę dzieci od 6 roku życia, młodzież i dorosłych dla których praca z oddechem jest nierzadko świetnym antidotum na stres a umiejętność wyrażenia się poprzez instrument-niezwykłą życiową przygodą!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - 06.2002
Akademia Muzyczna im. K. Szymanowskiego w Katowicach
Magister
Instrumentalistyka
09.2002 - 06.2004
Conservatoire de Musique a Strasbourg
Magister
Muzyka współczesna i kameralna
Kursy i szkolenia
06.2002
Academie de Musique a Villecroze
Doświadczenie
09.2004 - aktualnie
PSM I i II st. w Katowicach
W szkołach muzycznych wszystkich szczebli ( I i II stopnia, Akademia Muzyczna) uczę od roku 2004.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.