Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Szczecin
Faktura VAT

O mnie

Oferuje tłumaczenia z angielskiego na polski i odwrotnie.

Tlumaczenia zwykłe i przysięgłe.Przetłumaczymy/ napiszemy dla Ciebie CV, list motywacyjny itd.Oferujemy pomoc w zadanich domowych.Lekcje online.Ceny indywidualne.Zapraszam do kontaktu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2015

Właśnie takiej nauczycielki szukałam – w bardzo przystępny i „życiowy” sposób tłumaczy gramatykę. Świetnie przygotowane materiały do nauki. Nauka przez skype - mega wygoda. Polecam :))))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.