Małgorzata Lobianco

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji i lekcji dodatkowych, rozwijających dla dzieci w wieku od 9 lat, młodzieży oraz dorosłych. Przygotowuje do egzaminów. Posiadam pięcioletnie doświadczenie w zawodzie, sukcesy uczniów (poprawa ocen, zdane egzaminy i certyfikaty FCE, CAE, matura). Dyplom uniwersytetu łódzkiego, certyfikat CAE Cambridge Advanced (uprawniający do nauki w szkołach) doświadczenie w pracy w Anglii (dwa lata).
Dodatkowo możliwość lekcji języka włoskiego z nativem (Włochem), bądź godziny konwersacji w języku angielskim i włoskim trenujące umiejętności komunikacji, słownictwo i korygujące akcent.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.